بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

اسمبل سیستم گیمینگ اقتصادی

امروزه گیمینگ به یکی از پرطرفدارترین سرگرمی ها و همچنین منبع درآمد تبدیل شده است. سیستم های گیمینگ، سیستم های بسیار قدرتمندی هستند که میتوانند بازی های سنگین را بدون لگ و افت فریم اجرا کنند تا شما بهترین تجربه از بازی کردن را داشته باشید.

این سیستم‌ها برای اجرای بازی‌ها به تجهیزات قدرتمند نیاز دارند، که این امر باعث می‌شود که هزینه خرید آن‌ها نیز به شدت افزایش یابد. در حال حاضر، یافتن یک سیستم قدرتمند اما با قیمت مقرون به صرفه، یکی از اولویت‌های اصلی علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری می‌شود.

در این مقاله قصد داریم شما را راهنمایی کنیم که چگونه یک سیستم قدرتمند اما اقتصادی برای بازی تهیه کنید.

در وهله اول، باید بدانید که خرید سیستم های از پیش آماده توصیه نمی شود و بهتر است سیستم را بسته به نیاز و بودجه خودتان مدیریت و اسمبل کنید.

مهمترین نیاز یک سیستم کامپیوتری، پردازنده است. یک پردازنده قوی می تواند بهترین و سنگین ترین بازی های کامپیوتری را با سرعت بالا به شما ارائه دهد.

پردازنده های اقتصادی AMD برای بازی

شکی نیست که AMD غول صنعت است و رقابت آن با اینتل برخی از سی پی اوهای فوق العاده ارزان قیمت را به دنیا آورد. هدف نخست توسعه دهنده ارائه گزینه های کافی برای کاربران با تمام محدوده های بودجه بود.

با چنین پتانسیلی، شما می توانید پردازنده بازی خود را به مقاومت در برابر سرعت ساعت حتی بالاتر و بهبود رندر بازی ارتقاء داده شده است. اضافه کردن کولر AMD مقرون به صرفه و GPU با کیفیت می تواند سی پی او بودجه به طور منظم را بهبود بخشد.

بنابراین، اگر شما تصمیم به تهیه یکی از گزینه های AMD، شما از انتخاب نا امید نمی شود. نه تنها بسیاری از پردازنده های ارزان قیمت در انتخاب وجود دارد، اما توانایی تنظیم وجود دارد برای افزایش عملکرد نیز هست.

اسمبل سیستم گیمینگ اقتصادی

پردازنده های مقرون به صرفه از اینتل

در طول سال ها، اینتل انتخاب خود را از گونه های پردازنده بودجه برای بازی تقویت کرده است. همانطور که احتمالا با آن آشنا هستید، اینتل یکی از بزرگترین نام هایی است که تا به حال پردازنده های کامپیوتری تولید کرده است. از نظر منطقی، آنها همچنین مسئول برخی از بهترین راه حل های ارزان قیمت هستند.

شما می توانید انتخاب های مختلف از i3، i5، و یا حتی I7 اینتل سی پی یو برای بازی در محدوده قیمت مقرون به صرفه پیدا کنید. یک نزولی این است که سی پی یوهای اینتل که اجازه می دهند اوورلاک شوند نادر هستند. با این حال، اگر شما به دنبال یک پردازنده بازی ارزان خوب، گزینه های اینتل با کیفیت حق بیمه حتی در سطوح پایین تر می آیند.

این همه در مورد پیدا کردن گزینه ارزان نیست; آن را نیز در مورد پیدا کردن یک راه حل است که طول می انجامد.

پردازنده های اینتل برای آخرین بار ساخته شده اند و با انتخاب درست، شما می توانید از آنها برای پردازش بازی های با کیفیت بالا و خواستار استفاده کنید.

کارت گرافیک

نکته مهم بعدی در خرید یک سیستم گیمینگ، کارت گرافیک قدرتمند است. بهترین کارت های گرافیکی ارزان عملکرد عالی بدون شکستن بانک ارائه. اگر شما به دنبال چیزی برای بازی گاه به گاه، ویرایش ویدیو نور، و یا استفاده عمومی، باید یک کارت گرافیک قوی تهیه کنید.

هر کاربر کامپیوتر نیاز به قدرتمندترین (بخوانید: گران) GPU در دسترس و یا آخرین انتشار داغ. خوشبختانه، به لطف جنگ بی پایان بین انویدیا و AMD برای کارت گرافیک marketshare، برخی از بهترین کارت های گرافیکی ما در حال گرفتن بسیار مقرون به صرفه برای اکثر کاربران است.

انویدیا بسیاری از عرضه های جدیدتر خود را با قیمت های ارزان تر از کارت های نسل قبلی که جایگزین آن بودند راه اندازی کرده است. و، در حالی که بهترین کارت های گرافیکی AMD را دیده اند برخی از قیمت را افزایش می دهد gen-on-gen، بسیاری از کارت های تیم قرمز هنوز هم ارائه یک گزاره ارزش بزرگ است.

بنابراین، چه شما در جستجوی GPU بودجه و یا ارتقاء ارزش بهتر از مدل قدیمی تر خود را، شما خواهید دید که آن را آسان تر از همیشه برای پیدا کردن بهترین کارت گرافیک ارزان برای پاسخگویی به نیازهای خود را. ما بسیاری از انتشار GPU بالا در چند سال گذشته آزمایش شده است، بنابراین ما می دانیم که آنهایی که به شما توصیه می شود، مصرف کنندگان بودجه فکر.

1. AMD Radeon RX 6600 XT

بهترین کارت گرافیک ارزان به طور کلی

تا آنجا که کارت های گرافیک بودجه بروید، شما واقعا نمی توانید اشتباه با AMD Radeon RX 6600 XT. این ممکن است قادر به قرار دادن نوع عملکرد 1440p که حتی RX 5700 XT قادر به, اما برای عملکرد 1080p, شما به راحتی می توانید نرخ قاب جامد در تنظیمات حداکثر برای بازی های مورد علاقه خود را دریافت کنید.

و در حالی که آن را نشانی از ردیابی اشعه ویژگی, حتی در ردیابی اشعه 1080p کاملا مخزن عملکرد کارت گرافیک. خوشبختانه، با سخت افزار AMD رانده Radeon سوپر قطعنامه، شما در حال حاضر باید قادر به دریافت نرخ قاب قابل پخش در 1080p حتی با ردیابی اشعه روشن، و AMD FidelityFX قطعنامه فوق العاده ساخته شده به بسیاری از بازی ها عملکرد حتی بهتر هنوز هم ارائه دهد.

این است که هنوز هم یک کارت عینی گران قیمت، با دیدن آن به عنوان شروع قیمت خرده فروشی 380 دلار / £ 329 / AU $ 499 است، اما، در این مرحله، این بهترین کارت گرافیک با ارزش در میان این نسل از کارت است که شما می خواهید برای پیدا کردن است که در واقع ارزش خرید است.

2. جیفورس RTX 3050

بهترین کارت گرافیک ارزان قیمت

انویدیا جیفورس RTX 3050 یکی از چند کارت گرافیک انویدیا از دوران آمپر است که هر چیزی نزدیک به در نظر گرفته شدن یک کارت گرافیک بودجه است، و برای آنچه در آن است، آن را یک انتخاب جامد برای بازی 1080p است.

همچنین با بسیاری از ویژگی های که کارت های AMD به سادگی نمی آید, مانند یادگیری ماشین را فعال کنید عمیق یادگیری سوپر نمونه برداری (DLSS) فن آوری, و هسته های سانسور نه تنها بازی در نرخ قاب سریع, بلکه برای رسیدگی به حجم کار خلاق است که حتی بهترین کارت های گرافیکی AMD بیش از تصادفا.

با این حال ، آن را گران قیمت برای انویدیا xx50 سری کارت ، با GTX 1050 و GTX 1650 راه اندازی برای نزدیک به نیمی از قیمت RTX 3050. چنین است وضعیت صنعت هر چند، و با تورم قیمت کارت گرافیک بودن آنچه در آن است، این است که احتمالا پایین ترین قیمت شما برای یک کارت گرافیکی با این نوع از عملکرد و ویژگی های پیشرفته پرداخت.

خنک کننده

تامین امنیت بهترین کولر پردازنده دستگاه خود را از گرم شدن بیش از حد محافظت و اطمینان حاصل شود که شما بهترین عملکرد را از پردازنده خود را دریافت کنید. اگر شما در overclocking ماشین خود را برنامه ریزی و باز کردن پتانسیل پردازنده خود را دست نخورده, کولر پردازنده کاملا حیاتی است.

دو نوع گزینه خنک کننده PC وجود دارد: خنک کننده هوا و خنک کننده مایع. کولرهای هوایی رایج ترین و اغلب مقرون به صرفه ترین هستند. آن ها شامل یک سینک گرمای فلزی هستند که گرما را از پردازنده دور می کند، سپس آن را با یک فن منفجر می کند یا مستقیماً خود تراشه را خنک می کند. خنک کننده مایع یا آب از طریق لوله کردن مایع را از طریق سیستم شما گردش می دهد.

این به طور کلی انرژی کارآمد تر و آرام تر, هر چند یک حلقه خنک کننده آب سفارشی خواهد شد پر هزینه تر و نیاز به برخی از دانستنی ها.

حلقه های خنک کننده آب سفارشی کامل به کنار، ما بهترین کولرهای پردازنده را از راهنماهای جداگانه خود انتخاب کرده ایم: بهترین کولر AIO برای سی پی یوها(باز می شود در زبانه جدید) و بهترین کولر هوای CPU(باز می شود در زبانه جدید). بنابراین اینها بهترین ها هستند. برای ارزان تر و سرراست تر، برای کولر هوایی و یا مسیر AIO اگر شما در مورد تمام آن ویژگی های اضافی هیجان زده، حتی صفحه نمایش های کوچک بروید. آنها تمایل به گران تر، هر چند، و اغلب نیاز به کمی بیشتر دانستنی.

1. EK-AIO پایه 240

یک قدم به بالا از حتی بهترین کولرهای هوا

در دنیای خنک کننده مایع، EK نامی است که نیاز به معرفی کمی دارد. سری EK Basic بر ارزش برای پول و عملکرد تمرکز دارد. به علاوه ، آن را هیچ RGB در همه ویژگی نیست. اگر این درخواست تجدید نظر به شما و سپس EK AIO اساسی 240 به خوبی ارزش نگاه. عدم حضور آن مطمئن کمک می کند تا برای نگه داشتن قیمت گذاری پایین بیش از حد.

EK اساسی 240 واقعا می ایستد به لطف کیفیت ساخت آن. این فقط احساس سنگین و به خوبی ساخته شده است. شامل طرفداران EK – Vardar بسیار خوب است و طیف گسترده ای از سرعت عامل. خوب است که برخی از headroom با سرعت بالا در شیر آب اگر شما به آن نیاز دارید. بیشتر اوقات اساساً سکوت می کند.

چیزی که واقعا ما را تحت تاثیر قرار عملکرد خنک کننده در ارائه است. ما در بر داشت آن می رود بسیار نزدیک به سطح 360mm از قابلیت خنک کننده, آن را پر سر و صدا اگر شما سعی می کنید به فشار بیش از حد قفل شده موشک دریاچه پردازنده, اما پس از آن تقریبا هر کولر دیگر بیش از حد.

EK – AIO اساسی 240 مناسب برای ساخت با تمرکز مخفیانه و یا مورد بسته می سازد که در آن روشنایی مهم نیست. با کیفیت ساخت و عملکرد بالا، آن را خنک تر است که شما مطمئنا می توانید تنظیم و فراموش کرده ام، خارج از دید، خارج از ذهن و خارج از گوش است.

2. Deepcool Gammaxx L240 V2

انفجار عالی برای باک 240mm خنک کننده مایع

Deepcool به عنوان یکی از تولیدکنندگان برجسته AIOs، با ارائه قیمت‌های مقرون به صرفه، شناخته شده است. کولر مایع Gammaxx L240 V2 از جمله کولرهای 240mm ارزان قیمت در بازار است. این محصول، با قیمت مقرون به صرفه‌ای که دارد، به عنوان یک انتخاب عالی برای کاربرانی مطرح می‌شود که از خنک‌کننده هوا به دنبال گام به سمت دنیای کولرهای مایع هستند.

Gammaxx 240mm ویژگی های روشنایی اساسی RGB بر روی سر پمپ و فن ها. یک نسخه ARGB گران تر باید شما واقعا آن را می خواهید وجود دارد. Deepcool دوست دارد به صحبت در مورد آن ‘ضد نشت فن آوری’ است که به دنبال حفظ تعادل فشار مطلوب در داخل حلقه. که مطمئنا ً نميتونه درد داشته باشه.

Gammaxx 240 قادر به خنک کردن اکثر پردازنده ها، بیش از حد، هر چند مانند بسیاری از چیلر تراشه در این لیست آن را تساوی خط در جانوران Threadripper AMD است. اما آن را نگه می دارد بقیه در حال اجرا با سطح سر و صدا قابل ملاحظه ای پایین، که یکی از دلایل اصلی ما آن را توصیه می کنیم.

در بیکار L240 به طور موثر خاموش است. همانطور که شما می خواهم انتظار, شما شروع خواهد شد برای دیدن افزایش درجه حرارت و سطح سر و صدا با پردازنده های TDP بالا, به خصوص هنگامی که overclocking. پردازنده 5800X ما با PBO فعال است در مورد حداکثر ما می خواهم مناسب برای کولر 240mm در نظر بگیرند. تحت بار، طرفداران می توانند و انجام رمپ تا کاملا کمی.

اگر شما پس از AIO 240mm است که ارزان و آرام تحت بارهای کمتر خواستار, سپس Deepcool Gammaxx L240 یک انتخاب عالی است. مطمئنا, آن سطح سر و صدا می تواند بالا اگر شما آن را فشار سخت, اما در این قیمت آن را بسیار توصیه می شود.

اسمبل سیستم گیمینگ اقتصادی

رم

  • برای بسیاری از کاربران، 16GB نقطه شیرین فعلی است. برنامه ها همچنان بزرگتر می شوند و در طول زمان نیاز به حافظه بیشتری دارند، در حالی که فرمت های ویدئویی ۱۰۸۰p (۱۹۲۰x۱۰۸۰) و ۴K (۳۸۴۰x۲۱۶۰) شایع تر هستند. علاوه بر این ، بازی های کامپیوتر در حال گرفتن بیشتر خواستار ، و وب سایت ها تبدیل شده اند پیچیده تر روزانه.

بنابراین در حالی که چند وظیفه ای سنگین و prosumers ممکن است نیاز به 1080GB برای جلوگیری از ضربه زدن به حافظه مجازی بسیار کندتر مبتنی بر دیسک، 1920GB به مراتب مقرون به صرفه تر و کافی برای بازی و وظایف بهره وری جریان اصلی است.

  • سرعت حافظه تبلیغ شده به عنوان بخشی از پروفایل XMP ممکن است در مادربردهای مبتنی بر AMD دست یافتنی ن باشد. XMP نوعی تنظیم خودکار اوکلاک حافظه است که برای مادربردهای اینتل طراحی شده است. برخی از سازندگان مادربرد تنظیمات BIOS را ارائه می دهند تا به شما کمک کنند تا به این سرعت های سریع تر در مادربردهای AMD دست یابید. اما این تنظیمات در تمام مادربردها وجود ندارد و همیشه وقتی حضور دارند کار نمی کنند.
  • آیا می خواهید سریع ترین سرعت رم در پلت فرم اینتل؟ یک پردازنده سری K دریافت کنید. پردازنده های Core i9، Core i7 و Core i5 سری غیر K همان حد DDR4-2933 را دارند که توسط چیپست های کمتر H470 و B460 اینتل تحمیل شده است. پردازنده های هسته i3 حد پایین تری از DDR4-2666 دارند. در حالی که اکثر مادربردها فاقد XMP هستند، کسانی که با آن راحت تر حافظه XMP را با زمان بندی های افزایش یافته پیکربندی خواهند کرد.

توجه داشته باشید، هر چند، که این قوانین با آخرین پلت فرم دریاچه موشک اینتل تغییر کرده است. اوکلاک حافظه هم اکنون بر روی مادربردهای دارای چیپست های غیر Z در دسترس است.

  • حافظه دو رتبه ای سریع تر از حافظه تک رتبه ای است. علاوه بر این، آزمایش ها نشان می دهد که کیت های حافظه دو رتبه عملکرد بهتری نسبت به یک کیت حافظه تک رتبه ارائه می دهند، صرف نظر از اینکه یک پلت فرم AMD یا اینتل باشد.
  • همیشه یک کیت حافظه واحد برای ظرفیت مورد نظر خود را خریداری کنید. دو ماژول حافظه یا کیت را با هم ترکیب نکنید، حتی اگر از یک فروشنده و خط محصول هستند. اختلاط و تطبیق ممکن است همیشه یک نتیجه مطلوب تولید نمی کند، و گاهی اوقات نیشگون گرفتن دستی برای رسیدن به ثبات مورد نیاز است.
  • آیا می خواهید بهترین پلاگین n بازی تجربه؟ ابتدا کیت حافظه ای را انتخاب کنید که همزمان با فرکانس حافظه رسمی پشتیبانی شده توسط پردازنده شما باشد اگر می خواهید از حداقل تا صفر مداخله دستی جلوگیری کنید. به عنوان مثال DDR5-5200 پایه برای تراشه های ذن ۴ AMD، و DDR4-5 یا DDR5600-4 برای پردازنده های نسل ۱۳ رپتور لیک اینتل است.
  • يه پردازنده ي نسل 13 رپتور ليک داري؟ به یاد داشته باشید که پردازنده های Raptor Lake به طور بومی از DDR4-3200 در Gear 1 پشتیبانی می کنند. صرف نظر از سرعت، DDR5 در Gear 2 به طور پیش فرض عمل می کند.

1. G.Skill Trident Z5 نئو RGB DDR5-6000 (2 x 16GB)

بهترین عملکرد 32GB DDR5 کیت برای ذن 4

این سخت است برای پیدا کردن دلایل به مانند Trident Z5 نئو RGB DDR5-6000 C30. کیت حافظه بی عیب و نقص از جعبه کار می کند و ارائه می دهد عملکرد جامد. که به تنهایی کافی است برای برنده شدن اکثریت خریداران بیش از. به نظر می رسد، طبق معمول، ذهنی هستند، اما شما می توانید سه دندانه Z5 نئو RGB بیرونی حق بیمه اختلاف نیست. G.Skill نیز مانند رقابت خود از SK hynix M-die ICS برای کیت حافظه استفاده می کند، بنابراین برخی از سردر نیشگون گرفتن در ماژول های حافظه باقی مانده است.

قیمت گذاری DDR5 هنوز در نوسان است، اما کیت های حافظه DDR5-6000 C30 فعلی در 159.99 دلار شروع می شود. هنگامی که شما در نظر بگیرید که، ناگهان، Trident Z5 نئو RGB DDR5-6000 C30 $179.99 برچسب قیمت به نظر نمی رسد که افتضاح. شما هنوز هم پرداخت مالیات پذیرنده برای DDR5، اما Trident Z5 نئو RGB DDR5-6000 C30 ثابت کرده است که یک کیت حافظه نیرومند، به خصوص برای پلت فرم AMD 600 سری است.

در نهایت وجود خواهد داشت کیت حافظه سریع تر پایین جاده، اما در این میان، Trident Z5 نئو RGB DDR5-6000 C30 به خوبی به عنوان آن می شود.

2. G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-6000 (2 x 16GB)

بهترین عملکرد 32GB DDR5 کیت

اعداد برای خودشان صحبت می کنند. G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-6000 C36 یکی از سریع ترین کیت های حافظه DDR5 است که پول می تواند خرید. همچنین دارای بهترین زمان بندی است که شما می توانید بر روی یک کیت حافظه DDR5-6000 پیدا کنید. استفاده از مدارهای مجتمع B-die سامسونگ به این معنی است که حافظه Trident Z5 RGB می تواند در زمان بندی های تنگ حتی فراتر از DDR5-6000 اعلام شده اجرا شود. مثل همیشه، سقف شما به قرعه کشی سیلیکون بستگی خواهد داشت و چقدر ولتاژ مایل به پمپ کردن به حافظه اید.

در حالی که Trident Z5 RGB DDR5-6000 C36 خوب به نظر می رسد و انجام حتی بهتر, آن را تا به چشم آب برچسب قیمت است که می تواند حتی علاقه مندان با عمیق ترین جیب بترساند. در $489.99, کیت حافظه قطعا شایستگی مراقبه اضافی قبل از کشیدن ماشه. اما اگر شما در حال حاضر در چیدن یک کیت حافظه DDR5 با سرعت بالا برای سیستم دریاچه آلدر خود تصمیم گرفت, Trident Z5 RGB DDR5-6000 C36 به خوبی به شما خدمت می کنند.

در نهایت اگر خودتان قادر به انتخاب صحیح نیستید و نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، میتوانید از کارشناسان ما کمک بخواهید.

شماره تماس: 09205958191

مسن تر

13 مورد ضروری استودیو برای مبتدیان

جدیدتر

اسمبل سیستم رندرینگ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {