بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

انتخاب اترنت یا وای فای برای شرکت ها

تفاوت بین اتصال سیمی و بی سیم چیست؟ آیا یکی از این اتصالات اینترنتی برای نیازهای تیم شما بهتر از دیگری است؟ به طور خلاصه، ملاحظات زیادی وجود دارد که باید هنگام سرمایه گذاری در دسترسی به اینترنت برای تجارت خود رعایت کنید. این نکات تخصصی می تواند به شما کمک کند بین اترنت یا WiFi برای استفاده شرکت تصمیم بگیرید.

تفاوت بین اترنت و وای فای چیست؟

به بیان ساده، اترنت سیمی است و وای فای بی سیم است. همانطور که Lugo توضیح می دهد، “اصطلاح اترنت به طور کلی برای توصیف یک شبکه محلی سیمی استفاده می شود. وای فای روشی برای اتصال به شبکه بدون کابل است.» هر دو شما را به اینترنت متصل می کنند، اما اتصال اترنت نیاز به اتصال فیزیکی با استفاده از پورت ها و کابل های اترنت دارد. اتصال WiFi نیازی به اتصال کابل فیزیکی ندارد و دستگاه ها را از طریق روتر و مودم بی سیم به اینترنت متصل می کند.

انتخاب اترنت یا وای فای برای شرکت ها

آیا اترنت امن تر از وای فای است؟

اگر نگران خصوصی نگه داشتن داده های کسب و کار خود هستید، Lugo توصیه می کند از اتصال اترنت به جای اتصال WiFi برای اتصال کارکنان خود به اینترنت استفاده کنید. هر دو گزینه را می توان ایمن کرد، اما ایمن کردن یک شبکه بی سیم پیچیده تر است زیرا راحت تر هک می شود. وای‌فای در معرض هک‌های مجاورتی است، جایی که مهاجم در نزدیکی آن قرار دارد، اما مجبور نیست به طور فیزیکی وارد فضای تجاری شود.»

اگر شما یا کارمندانتان از راه دور کار می کنید و از اتصالات بی سیم استفاده می کنید، مهم است که مراقب شبکه ای که برای اتصال به آن انتخاب می کنید، باشید، به خصوص اگر شبکه عمومی باشد. شبکه‌های وای‌فای عمومی بیشتر از شبکه‌های خانگی بی‌سیم یا سیمی در معرض هکرها هستند. بنابراین اگر کارمندان شما تصمیم گرفتند از راه دور از یک کافی شاپ محلی کار کنند، مطمئن شوید که هنگام دسترسی به وای فای عمومی اقدامات احتیاطی را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که داده های شما ایمن می مانند.

انتخاب اترنت یا وای فای برای شرکت ها

مزایای استفاده از اترنت در مقابل چیست؟ وای فای؟

وای‌فای در بین ۵ میلیارد کاربر اینترنت جهان، به‌ویژه در دستگاه‌های تلفن همراه، محبوب‌تر است، اما این لزوماً آن را بهتر نمی‌کند. سیگنال‌های WiFi بد می‌توانند سرعت اتصال شما را کاهش دهند و در صورت بارگیری بیش از حد شبکه، اتصال شما به کلی قطع می‌شود. آداپتورهای شبکه اترنت معمولاً پهنای باند بیشتری را ارائه می دهند و فضای بیشتری را برای انتقال داده ها فراهم می کنند. آنها همچنین تأخیر کمتری را ارائه می دهند. در حالی که هنوز ممکن است یک اتصال اترنت بیش از حد بارگیری شود، اما این احتمال وجود ندارد.

در کل، اترنت امکان اتصال پایدارتر و قابل اعتمادتری را به ارمغان می‌آورد. همان‌گونه که Lugo بار دیگر بیان کرده است، “اترنت به طور کلی قادر به ارائه سرعت‌های بیشتر و کمتر تحت تداخل است، که امکان اطمینان بیشتری را ارائه می‌دهد.” در حالی که کابل‌های اترنت ممکن است محدودیت‌هایی در حرکت دستگاه‌ها ایجاد کنند، اما از طرف دیگر اتصال امن‌تری را فراهم می‌کنند. این نکته مهم است زیرا بسته به نوع دستگاهی که استفاده می‌شود، این تضمین قابلیت اطمینان اتصال و حفاظت از امنیت را فراهم می‌کند.

آیا نیاز دارید که مشاغل خود را به هم متصل کنید؟ برای تعیین اینکه کدام نوع اتصال شبکه برای شرکت شما بهترین است، این نکات را در نظر بگیرید. امروز با دفتر عیب یاب رایانه محلی خود تماس بگیرید تا از شرکت خود با راه حل های امنیت داده و شبکه محافظت کنید. اتصال اترنت به طور کلی سریعتر از اتصال WiFi است و قابلیت اطمینان و امنیت بیشتری را فراهم می کند.

 

انتخاب اترنت یا وای فای برای شرکت ها

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما هم از طریق آنلاین و هم حضوری ارتباط برقرار کنید و مشاوره شوید.راهای ارتباطی با ما:02155958090  09205958191

مسن تر

بالا بردن سرعت کامپیوتر

جدیدتر

پیشگیری از دست دادن داده برای مشاغل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {