بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

اهمیت سیستم پرسرعت در حسابداری

در روزگار کنونی شاهد گسترش تجارت در تعداد معاملات در سراسر جهان هستیم. روش دستی و نگهداری سوابق غیرقابل مدیریت بود. با ورود کامپیوتر به تجارت، روش دستی حسابداری به تدریج جایگزین می شود. در نهایت، فناوری پایگاه داده در بیشترین بخش حسابداری کسب و کار متحول شده است.

ما متوجه شدیم که حسابداری نقش مهمی در موفقیت یا شکست موسسات تجاری معاصر در اکثر کشورها ایفا می کند، زیرا سیستم حرفه ای  حسابداری وظیفه ثبت، تجزیه و تحلیل، نظارت و ارزیابی وضعیت مالی شرکت ها، تهیه اسناد به ویژه برای جزئیات مالیاتی را بر عهده دارند واطلاعات پشتیبانی از بسیاری از عملکردهای سازمانی دیگر و غیره. قبل از عرضه رایانه های شخصی، کسب و کارها به روش های دستی برای پیگیری داده های مالی محدود می شدند.

اهمیت سیستم پرسرعت در حسابداری

 به گفته (توکلیان 1374) سیستم های حسابداری دستی شامل دفتر کل کاغذی، ماشین تحریر و ماشین حساب است. برای تایپ صورتحساب و چک از ماشین تحریر استفاده می شد و تمامی محاسبات با استفاده از ماشین حساب انجام می شد. با این حال، با این سیستم ممکن بود خطاها به داده‌ها وارد شوند، زیرا ممکن بود برای مدتی قابل شناسایی نباشند. مانند سایر صنایع، صنعت حسابداری نیز با ورود کامپیوترهای شخصی تغییر کرده و متمایز شده است.

یک سیستم حسابداری کامپیوتری قادر است داده های مالی را به طور موثر اجرا و مدیریت کند، اما ارزش واقعی یک سیستم حسابداری این بود که می توانست گزارش های فوری در مورد شرکت تولید کند.

پیشرفت تکنولوژی

ما حسابداری دستی یا روش سنتی را در حسابداری امتحان کرده ایم و از حسابداری دستی استفاده کرده ایم که نیاز به نگهداری دفاتر حسابداری مانند مجله، دفتر نقدی و دفتر است. حسابدار باید یک بررسی یا خلاصه صورتهای مالی را به صورت دستی انجام دهد.

امروزه تکنولوژی جدید همه کارها را در حسابداری انجام داده است زیرا تکنولوژی مدرن شامل ماشین آلات مختلفی است که امکان تهیه کارکردهای مختلف حسابداری را فراهم می کند، ما به ماشین های زیادی که در حسابداری استفاده می شوند اشاره می کنیم که ممکن است با کامپیوتر مرتبط باشند و یا می توانند وظایف حسابداری را به صورت رایگان و بدون نیاز به هیچ عنوان آماده کنند.

اتصال به رایانه ها، به عنوان مثال، یک دستگاه صورتحساب، این دستگاه می تواند تخفیف را محاسبه کند و کل خالص را اضافه کند و داده های لازم را به حساب های مربوطه ارسال کند. با افزایش جایگزین در تعداد وظایف، ماشینی توسعه یافت که می‌توانست داده‌های حسابداری را در کمترین زمان ذخیره و پردازش کند. چنین پیشرفتی منجر به افزایش تعداد شرکت های موفق می شود.

برای سیستم های حسابداری بزرگ، از ماژول های متعددی تشکیل شده است و به کامپیوترهایی با پردازنده های سریع و ظرفیت ذخیره سازی زیاد نیاز دارد. نسخه جدیدتر دستگاه با افزایش سرعت، ذخیره سازی و ظرفیت پردازش منتشر شده است. رایانه ای که آنها به آن متصل بودند این ماشین ها را کار می کرد. در نتیجه، نگهداری از داده های حسابداری بر اساس زمان واقعی تقریبا ضروری شد.

 اکنون نگهداری سوابق حسابداری با حسابداری رایانه ای راحت تر شده است. حسابداری کامپیوتری از مفهوم پایگاه داده استفاده می کند. برای این منظور از حسابداری، نرم افزاری برای پیاده سازی یک سیستم حسابداری کامپیوتری استفاده می شود. می‌توان به تعریف سیستم‌های عملیاتی به عنوان سیستمی اشاره کرد که برای عملکرد سخت‌افزار یا نرم‌افزاری ضروری است که سخت‌افزار را کنترل می‌کند و آن را راه‌اندازی می‌کند.

اهمیت سیستم پرسرعت در حسابداری

مانیتورهای چند صفحه ای

بسیاری از متخصصان سال ها است که استفاده از مانیتورهای چندگانه را به ویژه در چند حرفه کلیدی به ویژه مالی و حسابداری تبلیغ می کنند. از مزایای مانیتورهای چند صفحه‌ای می‌توان به افزایش بهره‌وری بالا اشاره کرد و این فقط به حرف شرکت‌های سازنده این نمایشگرهای چند مانیتور نیست.

 تحقیقات نشان می‌دهد که بازدهی تا 40 درصد افزایش می‌یابد، بسیاری از حسابدارانی که عاشق این سیستم‌ها در کار خود هستند، به خصوص در فصل مالیات و برای نوشتن. با دو نمایشگر، آنها می توانند سیستم آماده سازی مالیات خود را در یک صفحه و اسناد منبع را در صفحه دیگر داشته باشند و به ورود و بررسی داده ها کمک کنند. با سه نمایشگر، می توانید تحقیقات مالیاتی یا صفحه گسترده را نیز مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر هم به صورت آنلاین هم حضوری در ارتباط باشید.    02155958090       09205958191

مسن تر

آموزش خرید بهترین میکسر

جدیدتر

بهترین میکروفون برای ضبط صدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {