بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

راهنمای خرید لپ تاپ مهندسی

دانشجویان مهندسی نیاز به یک لپ تاپ قدرتمند دارند. در حال حاضر، انتخاب ما برای بهترین لپ تاپ کلی برای دانشجویان مهندسی Dell XPS 15 است.

آیا لپ تاپ های اپل برای دانشجویان مهندسی خوب هستند؟

آیا مک بوک ها برای دانشجویان مهندسی خوب هستند؟

مک بوک های اپل همیشه یک رقیب سرسخت در دنیای لپ تاپ برای مهندسان بوده اند. با جهش اخیر به سیلیکون خود اپل با تراشه‌های M1 و M2، این لپ‌تاپ‌ها حتی کارآمدتر شده‌اند و در چندوظیفگی حتی بهتر شده‌اند، در حالی که حتی بزرگترین برنامه‌ها و وظایف را نیز انجام می‌دهند.

راهنمای خرید لپ تاپ مهندسی

آیا دانشجویان مهندسی به لپ تاپ قدرتمند نیاز دارند؟

همانطور که در ابتدای این مقاله بیشتر توضیح دادیم، دانشجویان مهندسی نیاز به یک لپ تاپ قدرتمند دارند. این دانش‌آموزان باید بتوانند لپ‌تاپ‌های خود را به‌دلیل برنامه‌هایی که به آنها تکیه می‌کنند، بسیار بیشتر از دانش‌آموزان در بسیاری از رشته‌های دیگر پیش ببرند. در حالی که هر دو برای دانش آموز بسیار مهم هستند، یک پنجره CAD یا SolidWorks به طور قابل توجهی قدرت بیشتری نسبت به یک سند متنی یا جستجوی وب دارد.

کدام لپ تاپ برای دانشجویان مهندسی برای شما بهتر است؟

هنگام انتخاب بهترین لپ تاپ برای دانشجویان مهندسی، با در نظر گرفتن نیازهای اولیه خود شروع کنید. باید عمر باتری لپ تاپ را در نظر بگیرید. باتری تمام روز به این معنی است که شما مجبور نخواهید بود هر جا که می روید شارژر را با خود بچسبانید. اما اگر قرار است تنظیمات خود را در یک مکان انجام دهید، ظرفیت باتری کمتر نیز خوب خواهد بود. اگر با فایل‌های پرمصرف زیادی کار می‌کنید، حتماً لپ‌تاپ با فضای ذخیره‌سازی بالا را انتخاب کنید، در غیر این صورت باید یک هارد دیسک اکسترنال نیز همراه خود داشته باشید. در نهایت، به پورت های اتصال، ویژگی های امنیتی، نمایشگر و قیمت توجه کنید.

راهنمای خرید لپ تاپ مهندسی

چگونه بهترین لپ تاپ ها را برای دانشجویان مهندسی آزمایش کردیم؟

برای آزمایش بهترین لپ‌تاپ‌ها برای دانشجویان مهندسی، جنبه‌های مختلفی مانند CPU، GPU، قابلیت حمل، ذخیره‌سازی و طراحی آن‌ها را بررسی کرده‌ایم. ما عملکرد کلی آنها و اینکه چه نوع کاربرانی برای آنها مناسب تر هستند را ارزیابی کردیم. ما عمر باتری، ویژگی‌های امنیتی، صفحه‌نمایش آن‌ها را تجزیه و تحلیل کردیم و بررسی کردیم که آیا لوازم جانبی دیگری هم دارند. ما همچنین پورت های اتصال، وزن و قیمت آنها را از جمله موارد دیگر در نظر گرفتیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.02155958090   09205958191

مسن تر

راهنمای خرید لپ تاپ دانشجویی

جدیدتر

بهترین لپ تاپ های مهندسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {