بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

راه اندازی مانیتور گیمینگ

برای استفاده از سیستم خود به نمایشگر مناسب نیاز دارید. اگر صفحه نمایش شما ضعیف بود، از بازی های خود نهایت استفاده را نخواهید برد یا از دستگاه بازی خود تا حد توان خود استفاده نمی کردید. وهنگامی که مانیتور بازی خود را دریافت کردید، می خواهید آن را به درستی تنظیم و پیکربندی کنید تا مطمئن شوید که بیشترین بهره را از آن می برید. انجام این کار آسان و سریع است و از کیفیت تصویر بهینه لذت خواهید برد. بیایید نگاهی به راه هایی بیندازیم که می توانید از مانیتور بازی خود بیشترین بهره را ببرید.

ویژگی های افزایش دهنده بازی

امروزه برخی از مانیتورهای بازی دارای ویژگی‌های داخلی تقویت‌کننده بازی هستند که به شما امکان می‌دهد در برابر رقبای خود برتری داشته باشید. این ویژگی‌ها عموماً مستقیماً از خود مانیتور بازی تأمین می‌شوند و برای استفاده از آن‌ها به کارت‌های گرافیکی سطح بالا متکی نیستند و به همه گیمرها بدون توجه به مشخصات سخت‌افزاری موجود در دستگاه بازی خود دسترسی دارند.

OSD بازی روی صفحه

این به طور خاص رابطی است که به شما و هر کاربر اجازه می دهد تا تنظیمات مانیتور بازی خود را بسیار آسان مدیریت کنید. این با استفاده از صفحه کلید و ماوس کنترل می شود، به این معنی که دسترسی به ویژگی های بازی و تنظیمات مانیتور بسیار سریع تر و آسان تر از استفاده از دکمه های سخت افزاری است.

دادن کنترل دقیق تری به گیمرها بر تنظیمات خود و اجازه دادن به آنها برای انجام این کار به روشی سریع و آسان به این معنی است که آنها می توانند مانیتور بازی خود را دقیقاً همانطور که می خواهند پیکربندی کنند.

راه اندازی مانیتور گیمینگ

تثبیت کننده هدف

این یک ویژگی است که تصحیح می کند و سپس تاری حرکت را به درستی نمایش می دهد. این به شما کمک می کند در هنگام انجام بازی های تیراندازی دیدی تمیز و واضح از اهداف خود داشته باشید.

این در تیراندازی های اول شخص مهم است زیرا تمام اقدامات مانند پس زدن اسلحه، آسیب دیدن و حرکت کلی می تواند باعث تاری حرکت شود. تثبیت کننده هدف سعی می کند این را اصلاح کند و به شما امکان می دهد تمرکز خود را روی هدف خود حفظ کنید.

اکولایزر سیاه Black Equalizer

این چیزی است که صفحه نمایش را در زیر بخش های مختلف تقسیم می کند. سپس اینها به صورت جداگانه برابر می شوند تا بتوانید مناطق تیره تر را به وضوح ببینید. در مناطق بسیار روشن که برای گیمرها ایده آل است، نوردهی بیش از حد وجود نخواهد داشت. به علاوه، این نه تنها برای بازی ایده آل است، بلکه این فناوری برای تماشای فیلم نیز عالی است. شما می توانید از اکولایزر سیاه برای تنظیم سطح سیاهی خود در بازی استفاده کنید و به شما امکان می دهد در مناطق تاریک بازی نیز بهتر ببینید.

GameAssist

این قابلیتی است که به شما امکان می‌دهد چندین خط متقاطع سفارشی برای کمک به شما در بازی ایجاد کنید. زمانی که به بازی های تیراندازی علاقه دارید، این یک فناوری مفید است و هیچ خط کشی در بازی وجود ندارد.

تحت این ویژگی، یک تایمر روی صفحه نمایش داده می شود. این می تواند به شما کمک کند زمان بازی را که سپری شده است ردیابی کنید. شمارشگر بازی به شما کمک می کند تا در مورد هر گونه داده شمارشی که نیاز دارید، استفاده کنید.

ارگونومی و مراقبت از چشم

در عصر حاضر، تقریباً همه وقت خود را جلوی رایانه می گذرانند. و ما در مورد ساعت ها و ساعت ها صحبت می کنیم. داشتن این نوع سبک زندگی می تواند هم برای چشم و هم برای بدن سخت باشد. اگر فردی هستید که ساعت های طولانی از رایانه استفاده می کنید، فرقی نمی کند که برای بازی، محل کار یا مدرسه باشد. در نهایت دچار سردرد، خشکی چشم، سفت شدن شانه ها و گردن و سایر ناراحتی ها خواهید شد.

نه تنها این، بلکه حتی می تواند منجر به استرس فیزیکی شود که در نهایت می تواند در دراز مدت باعث آسیب طولانی مدت شود. البته، هیچ یک از ما نمی خواهیم این اتفاق بیفتد، درست است؟ اما خوبی این است که شما می توانید چنین مسائلی را کاهش دهید. یکی آگاهی از وضعیت بدن و تنظیم چند عنصر در ایستگاه کاری است. داشتن عادات تماشای مناسب نیز می تواند این نگرانی ها را کاهش دهد.

تعجب می کنید که راه حل چیست؟ این ویژگی های ارگونومیک مانیتورهای بازی است. اینها برای اطمینان از راحتی، وضعیت بدنی مناسب و دید مناسب هنگام استفاده از رایانه حیاتی هستند. وقتی اینها به دست آمد، می‌توانید بدون توجه به آنچه انجام می‌دهید، تجربه‌ای آرامش‌بخش، راحت و لذت‌بخش داشته باشید.

ویژگی های مراقبت از چشم

احتمالاً می‌دانید که فشار چشم چقدر ناراحت کننده است، و همچنین باعث خستگی هنگام مواجهه با رایانه برای ساعت‌ها می‌شود. در این دنیای دیجیتال، آیا هنوز هم می توان سلامت چشم را حفظ کرد؟ بله، با تهیه مانیتور بازی مناسب با ویژگی های مراقبت از چشم. اینها شانس شما را برای ابتلا به CVS یا آنچه به آن سندروم بینایی کامپیوتری می گویند کاهش می دهد.

فناوری ضد سوسو یا بدون سوسو

هنگامی که یک مانیتور دارای این ویژگی است، به این معنی است که از PWM برای کاهش تنظیمات روشنایی خود استفاده نمی کند. و خوبی این است که مانیتورهای امروزی بدون سوسو زدن یا تغییرات لحظه ای رنگ ها هستند. بنابراین، اینها از مدولاسیون جریان مستقیم برای مدیریت روشنایی استفاده می کنند. به نوبه خود، جریان های نور مداوم را در تمام سطوح روشنایی به شما ارائه می دهد.

چراغ های آبی کم

این فناوری انتشار نورهای آبی کم رنگ را که برای چشم مضر است کاهش می دهد. به علاوه، به کاهش خطر خستگی چشم کمک می کند. به یاد داشته باشید که برخی از مانیتورها وجود دارند که این ویژگی را با برخی از تنظیمات از پیش تعیین شده تصویر خود ادغام می کنند. همچنین، برای کاهش نور آبی مرئی و در عین حال حفظ کیفیت و عملکرد رنگ، همیشه روشن باقی می ماند.

تنظیم صحیح روشنایی

از آنجایی که در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً فردی هستید که ساعت ها با رایانه روبرو می شوید. و با آن، احتمالاً به خستگی و خشکی چشم عادت دارید. به غیر از اینها، سردرد و مشکلات بینایی شایع هستند.

و به همین دلیل است که باید یک مانیتور بازی با کیفیت بالا داشته باشید. اما به طور همزمان، شما باید روشنایی را به اندازه کافی و مناسب برای چشمان خود تنظیم کنید. اما صبر کن! قبل از شروع به بررسی روشنایی مانیتور، ابتدا رنگ های موجود را بررسی کنید. از آنجا، شما می توانید انتخاب کنید که برای دیدگاه شما مناسب تر است.

راه اندازی مانیتور گیمینگ

تنظیمات مناسب

برای دستیابی به سطح روشنایی صحیح، روشنایی مانیتور خود را به روشی شدید تنظیم کنید. در اینجا، شما باید افراط در سایه های سفید و سیاه را کشف کنید. هنگام انجام این کار، سعی کنید سایه های 5% و 95% را بدست آورید که با 0% و 100% متفاوت است. اگر قبلاً اینها را متمایز کرده اید، مقدار کنتراست و روشنایی بهینه را در مانیتور بازی خود دارید. این باعث می شود چشم های سالمی داشته باشید که بهتر از چشم های دردناک و خسته عمل می کنند.

تنظیم ارتفاع و چرخش

یکی دیگر از ویژگی های ارگونومیک ضروری برای یک مانیتور خوب، تنظیم ارتفاع و چرخش است. اطمینان حاصل کنید که مانیتور شما دارای یک پایه تنظیم است که در آن شیب، ارتفاع و درجه چرخش آن قابل تنظیم است.

داشتن این یک ویژگی خوب است و به شما کمک می کند مانیتور خود را به راحتی تنظیم کنید. بعلاوه، موقعیت ارگونومیک عالی را پیدا خواهید کرد تا به اندازه کافی در محل کار یا بازی شما قرار گیرد. اگر به قسمت پشتی مانیتور خود نگاه کنید، سوراخ های نصب VESA را خواهید دید. این موارد به تعیین سازگاری محصول با بازوهای مانیتور یا پایه های دیواری قابل تنظیم کمک می کند.

تنظیمات خود را با نمایشگرهای دوگانه گسترش دهید

اکنون که اهمیت ارگونومی مانیتور و مراقبت از چشم را می دانید، زمان آن رسیده که بازی خود را تقویت کنید. دو مانیتور بگیرید و نه، زیاد نیست. این در واقع یک تنظیم رایج امروزه است. در مورد آن فکر کنید، داشتن یک مانیتور واقعا کافی نیست. شما بازی‌ها را روی مانیتور اصلی خود انجام می‌دهید، اما همچنین می‌خواهید فیلم‌ها را نادیده بگیرید و تماشا کنید یا ناگهان چیزی را آنلاین جستجو کنید. اینجاست که مانیتور دیگر وارد عمل می شود. اما اگر فکر می کنید که ممکن است بر عملکرد بازی شما تأثیر بگذارد، نگران نباشید زیرا اینطور نخواهد بود.

وجود مانیتور دیگری در تنظیمات، جابه‌جایی از برنامه‌ها را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. بنابراین به جای اینکه مجبور به تغییر ویندوز باشید، سایر برنامه های شما می توانند روی مانیتور دیگر باز شوند. در مورد آن فکر کنید، در این فرآیند کلیک های کمتری خواهید داشت و همچنین گردش کار بهتر و بدون درز بیشتری خواهید داشت. خوب به نظر می رسد، درست است؟ اگر در محیط بازی یا کار سریع هستید، داشتن مانیتور دوتایی ایده آل است.

چندوظیفه ای در بهترین حالت

امکان داشتن تنظیمات این گونه، قابلیت انجام چندین وظیفه را به شدت تسهیل می‌کند. می‌توانید بازی‌های خود را در حین انجام وظایف اساسی انجام دهید و به طور هماهنگ از یک برنامه به برنامه دیگر منتقل شوید. یا حتی می‌توانید هنگام انجام تمام کارها روی مانیتور اصلی، یک مانیتور دیگر را برای دسترسی آسان به منابع مرجع خود روشن نگه دارید.

وقتی صحبت از استریم توییچ می شود، داشتن نمایشگر دوگانه ضروری است. با این تنظیمات، می‌توانید در حالی که همه ابزارهای مربوط به جریان به نمایشگر اضافی متصل هستند، روی صفحه اصلی بازی کنید. شما به راحتی قادر خواهید بود بدون بستن پنجره بازی خود، در زمان واقعی مشاهده و چت کنید.

مانیتور خود را در مسیر درست قرار دهید

اکنون، اهمیت یک مانیتور بازی با ویژگی های ارگونومیک خوب را می دانید. اما برای تکمیل یک تنظیمات بازی ارگونومیک عالی، باید بدانید که چگونه مانیتور خود را به درستی قرار دهید. کلید یافتن موقعیت ایده آل، دانستن ارتفاع و فاصله مناسب آن است. هنگامی که آن را به این شکل تنظیم کردید، به طور خودکار به وضعیت صحیح نشستن و وضعیت راحت تغییر می‌کنید.

موقعیت و فاصله ایده آل برای مانیتور شما

وقتی جلوی کامپیوتر خود می نشینید، صفحه نمایش باید در مقابل شما قرار گیرد. باید به سمت شما باشد تا مجبور نشوید بدن خود را بچرخانید یا بچرخانید. اگر از تنظیمات مانیتور دوگانه استفاده می‌کنید، مکان بهینه با صفحه نمایش اصلی در مقابل شما خواهد بود. فاصله آن باید به اندازه طول بازو باشد. وقتی صحبت از مانیتور اضافی می شود، باید در کنار مانیتور اصلی قرار گیرد. با این حال، برای تراز مناسب باید کمی به پهلو قرار گیرد.

مانیتور خود را برای ارتفاع مناسب تنظیم کنید

پس از قرار دادن مانیتور، از ارتفاع صحیح آن اطمینان حاصل کنید. اگر اینطور نیست، بدن خود را برای آن تنظیم نکنید. در عوض، مانیتور را تنظیم کنید تا ارتفاع صحیح را بدست آورید. کشیدگی ها و آسیب های گردن و شانه زمانی که مانیتور شما خیلی بالا یا خیلی پایین قرار گرفته باشد، برجسته تر است.

هنگام تنظیم ارتفاع صفحه، قسمت بالایی صفحه باید کمی زیر یا در سطح چشم باشد. هنگام رو به وسط مانیتور، نمای شما باید کمی رو به پایین باشد. مجدداً، باید مانیتور خود را در فاصله بازو یا حداقل 20 اینچ از چشمان خود قرار دهید. اگر صفحه نمایش بزرگتری را انتخاب کردید، فاصله خود را از مانیتور افزایش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید باکارشناسان ما از طریق شماره های زیر درارتباط باشید و مشاوره های رایگان دریافت کنید.  02155958090   09205958191

مسن تر

5نکته قبل از خرید cpu نسل دوازده اینتل

جدیدتر

تمیز کردن لپ تاپ و کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {