بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

پاور های جدید گیگابایت رو نمایی شد

قطعا در طراحی یک سیستم خوب چه برای رندر و چه برای گیم، پاور از گزینه های اصلی می باشد و باید به این نکته توجه کرد. گیگابایت که طی سال های اخیر محصولات بسیار متنوعی عرضه کرده است، در بخش توسعه سعی نموده تا تمامی قطعات سیستم را تولید کرده و دایره وسیع تری از نیاز مخاطبان را پاسخگو باشد.

اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که در بازار ایران، پاورهای تقلبی گیگابایت موجود می باشد و نکته قابل توجه هنگام خرید این است که پاورهای جدید گیگابایت با نام های GP-P850GM و GP-P750GM و همچنین شماره های دقیق SN200 در توان‌های به ترتیب 850 و 750 وات تولید می شود و آن ها مناسب برای سیستم های میان رده رو به بالا می باشند. همچنین می توان در کامپیوترهای پرچمدار از مدل 850 واتی نیز استفاده کرد.

پاور های جدید گیگابایت رو نمایی شد

پاور گیگابایت

از ویژگی های این دو پاور گیگابایت جدید، می توان از پشتیبانی استاندارد حفاظتی Over Power Protection (OPP) اشاره کرد و آن ها به طور خاموش در صورت درخواست بار بیش از توان آنها از پاور، می شوند. سیستم OPP مادامی، در صورت رسیدن پاور مدل GP-P850GM به لود 120 تا 150 درصدی و درخواست توان حداکثر 1300 وات را داشته باشد، فعال می شود.

شاهد خاموش شدن پاور به صورت خودکار، در GP-P750GM با درخواست توان حداکثر 1125 وات خواهیم بود. GP-P850GM و GP-P750GM بدین ترتیب آمار خرابی‌های خود را به شدت کاهش می‌دهند. بر اساس گفته های مهندسان گیگابایت، علت بسیاری از خرابی های منابع تغذیه، به کشش بیش از حد جریان و توان از آنها مربوط می شود. به همین منظور گیگابایت با اتخاذ یک دستورالعمل، جهت کاهش آمار خرابی پاورهای جدید سری GP از فناوری OPP استفاده کرده است.

پاور های جدید گیگابایت رو نمایی شد

ویژگی های پاور گیگابایت

از جمله دیگر استانداردهای حفاظتی گیگابایت می توان به OCP, OTP, OVP, OPP, UVP و SCP در پاورهای GP-P850GM و GP-P750GM اشاره کرد.به نظر می رسد که گیگابایت به دنبال ساخت پاورهایی با طول عمر بالا است. استانداردهای محافظتی در پاورهای با کیفیت، میتواند از خطرهای بسیار زیادی جلوگیری کند. این استانداردها اگر در پاورهای غیر اصلی باشد عملا فقط یک نوشته ساده بوده و به واسطه آن کیفیت بسیار پایین آن پاور را رقم خواهد زد.

پاور های جدید گیگابایت رو نمایی شد

در کل اگر بدنبال پاور های با کیفیت و با طول عمر بالا هستید حتما قبل از خرید از طریق لینک واتس اپ که بصورت دائمی فعال است ارتباط و با مشاوره مطلوب را در ایت زمینه دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق شماره های زیر اقدام فرمایید.

55958090  و  09205958191

مسن تر

راهنمای خرید پاور میکسر برای هیئت

جدیدتر

معرفی مادربورد جدید گیمینگ ایسوس

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {