بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

پیشگیری از دست دادن داده برای مشاغل

این روزها، بیشتر مشاغل مسئول نوعی مدیریت داده هستند. ما اغلب به پیشگیری از داده ها برای محافظت از اطلاعات شخصی یا مالی، اسرار تجاری یا سایر مالکیت های معنوی فکر می کنیم، اما پیشگیری از از دست دادن داده ها (DLP) تقریباً برای هر کسب و کاری مهم است. از تلاش‌های اولیه برای پشتیبان‌گیری از داده‌های حیاتی گرفته تا راه‌حل‌های قوی DLP، بهترین روش‌ها را در پیشگیری از دست دادن داده‌ها برای کسب‌وکارها کشف کنید.

چگونه شرکت ها از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه می کنند؟ علامت جلوگیری از از دست دادن داده ها روی میز در حالی که کسب‌وکارهای بزرگ‌تر داده‌های بیشتری دارند و در نتیجه، نقض‌های بزرگ‌تری دارند، شرکت‌های کوچک‌تر اغلب اهداف آسان‌تری برای مجرمان سایبری هستند. به همین دلیل، بدون در نظر گرفتن اندازه کسب و کار شما، حفاظت از داده ها در محل بسیار مهم است.

شما می توانید با واحد تخصصی کلینیک ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشکلات سیستم خود را در میان بگذارید.

پیشگیری از دست دادن داده برای مشاغل

حداقل، سازمان شما به پشتیبان‌گیری از اطلاعات حساس و هر داده‌ای که برای تداوم کسب‌وکار حیاتی است، نیاز دارد. به این ترتیب، می‌توانید کارها را راه‌اندازی کنید، مشکلات را سریع‌تر کاهش دهید، و امیدواریم در صورت نقض، از فاجعه برند جلوگیری کنید. انواع مختلفی از پشتیبان گیری وجود دارد، اما دو گزینه اصلی عبارتند از:

مکانی: استفاده از پشتیبان‌گیری‌های مکانی از دستگاه‌های ذخیره‌سازی فیزیکی که در مکان خود قرار دارند. هرچند که این روش به طور کلی یکی از گزینه‌های سریع و موثر به نظر می‌رسد، اما خطرات مرتبط با داشتن تمام اطلاعات در یک مکان نیز وجود دارد.

Cloud: از سوی دیگر، پشتیبان‌گیری‌های ابری به کپی کردن داده‌ها خارج از محیط محلی متکی می‌شوند. این روش به علت امکانات پشتیبان‌گیری خودکار، بازیابی آسان داده‌ها، و ارائه امکان ایمنی بیشتر برای ذخیره نسخه‌های اطلاعات در مکان‌های مختلف در صورت وقوع حوادث ناگوار، جذابیت بیشتری پیدا کرده است.

در این دو نوع، روش‌های مختلفی برای پشتیبان‌گیری از اطلاعات وجود دارد. علاوه بر این، برخی از شرکت‌ها از ترکیبی از Cloud و پشتیبان‌گیری محلی برای داده‌های حساس خود استفاده می‌کنند.

راه هایی برای پیاده سازی DLP در کسب و کار شما

هنگامی که یک برنامه پشتیبان ایجاد کردید، وقت آن است که امنیت داده های خود را ارزیابی کنید. راه حل صحیح برای کسب و کار شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، آیا از شما انتظار می رود که دستورات یا مقررات انطباق خاصی را رعایت کنید؟ آیا هدف اصلی شما محافظت از IP است؟ آیا ذینفعان علاقه مند به درک داده های در حال حرکت در سازمان شما هستند؟ با در نظر گرفتن پاسخ‌های خود، می‌توانید شروع به بررسی راه‌هایی برای مدیریت و حفظ DLP کنید.

پیشگیری از دست دادن داده برای مشاغل

 

رمزگذاری داده ها

رمزگذاری اطلاعات قابل شناسایی شخصی و IP شرکت می تواند به خنثی کردن مجرمان سایبری کمک کند. در حالی که این مرحله به این معنی نیست که می‌توانید سایر اقدامات امنیتی را نادیده بگیرید، اما می‌تواند خطر استفاده بازیگران بد را به میزان قابل توجهی کاهش دهد – حتی اگر آنها بتوانند از داده‌ها استفاده کنند.

مدیریت دسترسی

اختصاص دسترسی به داده های حساس بر اساس احراز هویت چند عاملی یا دسترسی مبتنی بر کاربر می تواند به طور قابل توجهی خطرات نقض داده را کاهش دهد. طبقه بندی اطلاعات خود به عنوان داده های ساختاریافته و بدون ساختار، اطلاعات محرمانه، مالکیت معنوی و غیره می تواند به شما کمک کند تا سیاست هایی را بر اساس میزان حساسیت تنظیم کنید.

آموزش کارکنان

با توجه به این نکته، تعیین انتظارات و آموزش کارکنان بسیار مهم است. تهدیدهای داخلی و خطاهای کارکنانی که از دستگاه ها یا برنامه های شخصی یا ناامن استفاده می کنند، دلایل اصلی از دست دادن داده ها هستند. مطمئن شوید که تیم شما هنگام ارسال یا دانلود انواع مختلف داده ها از انتظارات آگاه است و اقدامات امنیتی را برای صدور یادآوری یا هشدار به تیم های امنیتی خود در نظر بگیرید.

نرم افزار DLP و راه حل ها

آخرین اما نه کم اهمیت، ابزارهای DLP وجود دارد که می تواند به مدیریت امنیت داده های شما کمک کند. اکثر راه حل های مدرن می توانند خطرات را در زمان واقعی و بدون وقفه در سرویس شناسایی کرده و به آنها پاسخ دهند. البته انتخاب درست به سیستم، نیازها و بودجه کسب و کار شما بستگی دارد.

همگام شدن با بهترین شیوه ها در پیشگیری و حفاظت از دست دادن داده ها می تواند یک چالش واقعی باشد، به ویژه برای مشاغل کوچک تا متوسط. اگر برای تعیین راه حل مناسب و به روز نگه داشتن امنیت سایبری خود به کمک نیاز دارید، با عیب یاب رایانه محلی خود تماس بگیرید. کارشناسان فناوری اطلاعات ما می‌توانند به شما در یافتن راه‌حل‌های امنیتی، پشتیبانی و پشتیبان‌گیری مناسب کمک کنند تا کسب‌وکارتان به خوبی اجرا شود.

 

پیشگیری از دست دادن داده برای مشاغل

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.  02155958090  09205958191

مسن تر

انتخاب اترنت یا وای فای برای شرکت ها

جدیدتر

مشکلات رایج کامپیوترها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {