بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

5 راز موفق در تولید محتوا

بهترین موقع برای شروع مجدد و جدی فعالیت ها، در سال جدید است. برای جبران بحران های سال گذشته، باید خیلی عالی و موفق ظاهر شوید. مهم ترین فعالیت برای فروش هر برندی، تولید محتوا می باشد که یکی از نکات قابل توجه می باشد. در رابطه با همین موضوع بیشتر فعالیت ها و استراتژی های شما باید در همین بخش ادامه پیدا کند. با گزینه های بیشتری با بیشتر بودن فعالیت تولید محتوا رو به رو می شوید.

5 راز موفق در تولید محتوا

استفاده از صدای مشتری 

بالاترین شانس فروش در بازار امروز مربوط به اینترنت می باشد، و همچنین در این فضا شما به اعتمادسازی نیاز خواهید داشت. در این مورد شما می توانید از صدای مشتری استفاده کنید، در واقع در این شرایط استفاده از صدای افراد تاثیر خیلی مثبتی در اعتمادسازی دارد و نکته قابل توجه این است که گوش دادن همواره راحت تر از دیدن می باشد. بنابراین برای راحت تر دیده شدن، این موضوع استفاده از صدای مشتری در دیده شدن محتوا کمک بزرگی به شما می کند. اما شما نمی توانید از تعداد قابل توجهی صدای فیک استفاده کنید.

داشتن یک سایت معتبر

بخاطر الگوریتم، گوگل اولویت نمایش بیش تری دارد که به عنوان مهمترین موتور جست و جوگر دنیا، شناخته می شود. و در زمینه ای مانند سئو کاملا موفق است. در واقع محتوایی که تولید می کنید باید کاملا ارزشمند و متنوع باشند، این کار باعث خواهد شد تا به پایگاه جامعی در زمینه کاری خود تبدیل شوید. در این زمینه مواردی مانند مدل Hub & Spoke به شما کمک می کند.

به طور مثال هنگامی که صحبت از انواع روش های بازاریابی را انجام می دهید، می توانید برای هر یک از موارد معرفی شده، محتوای جداگانه را لینک کنید. با این اقدام شما از دل یک موضوع، محتواهای دیگری را هم تولید کرده اید و این امر باعث خواهد شد تا ضمن عدم نیاز به جست و جو در سایت دیگر، توان نگه داشتن مخاطب برای مدت زمان طولانی تری را هم داشته باشید که تمامی این موارد در زمینه سئو تاثیر بسزایی را به همراه دارد. تحت این شرایط طبیعی است که با جست و جوهای مختلف نیز سایت شما به نمایش درآورده خواهد شد و گوگل به چنین سایت هایی، رتبه بالاتری را هم می دهد.

5 راز موفق در تولید محتوا

براساس آمارها تولید محتوا داشته باشید 

امروزه مانند گذشته نمی توان جدول محتوایی مشخصی را به وجود آورد. به طوری که برای هفته آینده نیز نمی توانید تصمیم نهایی را بگیرید. در اینصورت بهتر است تا به طور مداوم آمارها را بررسی کنید و محتواهای موردنیاز را بر اساس آن ایجاد کنید. درواقع، در این پروسه که متوجه مواردی شوید که عملا برای شما نتیجه ای را به همراه ندارد، بسیار محتمل است. ویدئوهای کمتر از یک دقیقه یکی از آمارهای جهانی هستند که در برندهای تجاری، بالاترین شانس بازدید را دارند.

تولید پادکست را به عنوان فرمتی از محتوا که بالاترین میزان رشد را در چهار سال اخیر داشته، می توانید به صورت جدی استفاده کنید و در واقع مواردی تضمین شده را در اختیار دارید به جای پرداختن به اقداماتی که ریسک بالایی را به همراه دارند.

5 راز موفق در تولید محتوا

استفاده مجدد از محتواهای قدیمی

استفاده از محتواهای قدیمی خود، یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه کنید. این موضوع باعث می شود تا تلاش هایی که درگذشته می کنید، فراموش نشوند. اما استفاده از این روش و فعالیت در آن نیازمند یک سری نکات می باشد که باید آن ها را رعایت کنید به طوری که نمی توانید فقط در این روش بازنشر کنید. باید به طوری باشد که تغییراتی در محتوا به روز رسانی شده اعمال شود و می توانید بهترین تکنیک های بازاریابی در سال گذشته را با موارد جدید امسال پیوند داده و آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید.

 

شما در این زمینه با خلاقیت خود می توانید چندین محتوای جدید را از یک محتوای قدیمی به وجود بیارید و واقعیت این است که شما می توانید از این بخش در تمامی جنبه ها استفاده نمایید و این موضوع تنها برای محتواهای متنی کاربرد دارد، برای مثال ضمن پخش خلاصه ویدئویی قدیمی، در رابطه با موضوع مطرح شده صحبت های جدید داشته باشید. به صورت کلی فراموش کردن محتواهای قدیمی یک اشتباه بزرگ محسوب می شود.

از همکاری تیم های مختلف غافل نشوید 

اگر تصور می کنید که اقدامات حوزه سئو مرتبط با تیم تخصصی و اقدامات مرتبط با تولید محتوا در حوزه فعالیت های تیم مشخص شده است، بدون شک سخت در اشتباه هستید. رواقع با یک نگاه جامع، متوجه این موضوع خواهید شد که تقریبا تمامی اقدامات شرکت، با یکدیگر ارتباط دارند. در این زمینه هر یک از گروه ها باید به یکدیگر کمک نمایند و این فعالیت تیمی باعث خواهد شد تا بهترین نتایج را به دست آورید.

برای مثال تیم تولید محتوا می تواند به تیم سئو کمک های بسیاری را نماید تا در نهایت محتواها و وضعیت سایت، بهبودهای چشمگیری را داشته باشد. درواقع این موضوع تنها یک نوع ارتباط را بیان کرده و موارد به مراتب بیش تری را می توان مطرح کرد.

برای اطلاعت بیشتر می توانید از مشاوره های رایگان ما برخوردار باشید.

09205958191

02155958090

مسن تر

سیستم مناسب برای بازی های پرطرفدار

جدیدتر

نقش کارت گرافیک در گیمینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {