بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

5 مشکل رایج سیستم های گیمینگ

همه ما می دانیم که در دوران امروز، بازی در میان جوان و جوان در قلب محبوب است. برای یک بازی باز، بازی بیش از یک بازی به آنها است. امروز شادی و سرگرمی به ارمغان می آورد، اما بازی ها بیش از آنچه پیش بینی می کردیم تکامل یافته اند. در حال حاضر، شما می توانید درآمد در حالی که با بهره گیری از بازی های شما را دوست دارم. دوتا محبوب ترین بازی امروز است، و شما می توانید هزاران دلار از بازی این بازی از طریق یک تورنمنت در سراسر جهان درآمد.

برخی از بازی ها نیاز به اجزای سخت افزاری مورد نیاز برای بازی بدون نگرانی و مداخله. اگر شما می خواهید به بازی های گرافیکی بالا، شما ممکن است نیاز به آماده سازی پول زیادی برای رسیدن به هدف خود را. در اینجا برخی از مشکلات رایج است که یک بازی در طول بازی مواجه می شود:

برای داشتن یک سیستم گیمینگ عالی می توانید از گروه رسا و کارشناسان ما مشاوره های آنلاین رایگان دریافت کنید.

5 مشکل رایج سیستم های گیمینگ

تاخیر آنلاین

تاخیر آنلاین یکی از شایع ترین مشکلاتی است که هر بازیکن با کامپیوتر خود مواجه می شود. حتی زمانی که شما یک دکل بازی بالا پایان, زمانی که اینترنت شروع به ظروف سرباز یا مسافر کردن و باعث پینگ بالا و نهفتگی, شما می توانید بازی راه شما می خواهید بازی. اینترنت ناپایدار عامل تاخیر آنلاین است.

اگر می خواهید بدون هیچ مداخله ای بازی کنید، باید یک اتصال اینترنتی با کیفیت خوب با Mbps بالاتر برای بازی بدون تاخیر دریافت کنید. اجتناب از استفاده از فای اگر شما می خواهید به بازی به عنوان فای ممکن است باعث برخی از شکست اتصال به اینترنت به عنوان فای می شود سیگنال از روتر کامپیوتر خود را به اتصال به اینترنت. کابل اتصال اترنت راه اندازی بهتری برای بازی های آنلاین است.

تنگنا پردازنده / رم

اکثر گیمرها  هر جزء از کیس خود را مانند رم، پردازنده، مادربرد، منبع تغذیه، و حتی پوشش کامپیوتر خود رادر نظر می گیرند.

بدون در نظر گرفتن اجزای کلیدی، عملکرد پردازنده در تنگنا قرار می گیرد و در نتیجه باعث هنگ کردن یا بیرون پریدن از بازی هنگام بازی می شود.  همچنین می تواند باعث تاخیر در هنگام کلیک کردن و تاخیر حتی حرکت مکان اشاره گر ماوس شود. برای جلوگیری از داشتن عملکرد تنگنا از کامپیوتر شما, شما نیاز به اجزای مناسب کیس خود را انتخاب کنید.

هنگ کردن یا فریز شدن سیستم

شایع ترین مشکلی که بازی در حین بازی با آن مواجه می شود هنگ کردن یا فریز شدن سیستم است. حتی یک کاربر معمولی هم این نوع مشکل را تجربه می کنند. هنگ کردن یا فریز شدن سیستم به دلیل عملکرد تنگنای CPU یا RAM است.

برخی از راه های مواجه شدن با این مشکل ویروس ها یا جاسوس افزارها، ظرفیت کامل هارد دیسک و حتی سیستم عامل هستند که ممکن است باعث هنگ کردن یا فریز شدن شوند. راه های زیادی برای رفع یا دانستن علت مشکل وجود دارد. اول، شما می توانید در گوگل در مورد تعمیر هنگ کردن یا فریز شدن ویندوز جستجو کنید. اگر سیستم عامل خود مشکل است، شما نیاز به اصلاح کامپیوتر خود و نصب یک سیستم عامل جدید است.

گزینه دیگر این است که ظرفیت RAM و CPU خود را بررسی کنید. اگر ظرفیت RAM و CPU به 100 درصد برخورد کند، باید هر دو جزء را ارتقا دهید. هنگام انجام بازی های رایانه ای بالا، احتمال مواجه شدن با این مشکل به دلیل کارت گرافیک کم پایان است.

توفنده بازی ها

آزاردهنده ترین مشکلی که بازی کننده هنگام انجام یک بازی با آن مواجه می شود، توفنده بازی است. اگر شما در حال بازی MMORPG یا MMO بازی, شما نیاز به جلوگیری از توفنده بازی دارید. شما نیاز به ذخیره بازی برای ادامه بازی از آخرین نقطه ذخیره دارید. اگر بازی سقوط می کند و شما پیشرفت خود را نجات نمی دهد، شما نیاز به تکرار روند و اتلاف وقت خود را بازی بدون صرفه جویی در پیشرفت دارید.

اگر شما در حال انجام یک بازی در زمان واقعی مانند DOTA و Call of Duty، آن را عملکرد تیم تاثیر می گذارد، و شما ممکن است بازی را به طور کامل از دست بدهید. راه حل استاندارد برای جلوگیری از این موضوع این است که آخرین درایور ویدیو از GPU خود را نصب کنید.

5 مشکل رایج سیستم های گیمینگ

عملکرد و اشکالات

عملکرد و اشکالات مسئله و نگرانی اکثر گیمرهای کامپیوتر شده اند. نوآوری کارت گرافیک در هنگام پرداختن به موضوع مفید است. اگر چه کارت گرافیک می تواند گران باشد، آن است که هنوز هم ارزش نصب GPU به کیس خود را به منظور افزایش عملکرد و جلوگیری از اشکالات در حالی که بازی می کنید را دارد.

بازی هموار بدون هیچ مسئله ای بهترین راه برای بازی و تمرکز بر روی بازی های خود است. عملکرد چیزی است که همه به دنبال آن در هنگام انتخاب کیس خود هستند. عملکرد در هنگام بازی قابل توجه است.

سرگرمی

بازی فقط یک بازی برای بسیاری از گیمرها نیست. این می تواند راه خود را برای اجتناب از افراد سمی و یا تسکین استرس خود باشد. ساختمان کیس خود ممکن است گران باشد، اما عملکرد همه چیز در هنگام بازی شما را از خرید خود پشیمان نمی کند. در هنگام ساخت کیس خود، شما نیاز به در نظر گرفتن تمام اجزای کلیدی برای جلوگیری از هر گونه مسئله مشترک در هنگام بازی دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.  02155958090   09205958191

مسن تر

کامپیوتر همه کاره (AIO PC)

جدیدتر

بازی های کامپیوتری پرطرفدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {