بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

09205958191
از شنبه تا پنجشنبه هر هفته
info@rsa-co.com

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

راهنمای نصب و خرید بلندگوی هیئتی

صفحه اصلیراهنمای نصب و خرید بلندگوی هیئتی

بهترین سیستم صوت برای هیئت و مسجد

سیستم صوتی هیئت یکی از مهم‌ترین عواملی است که در برگزاری هرچه بهتر مراسمات مذهبی نقش داشته و رکن است. نقش تجهیزات صوتی در مناسبت های مذهبی پر رنگ‌تر می‌شود، زیرا صدای خوب یکی از ارکان این جلسات است .با توجه به سلایق و ذائقه ی مخاطبان و فضایی که هر حسینیه یا مسجد دارد این موضوع از اهمیت بیشتری بر خوردار بوده و می تواند نقش بسزایی در کیفیت برگزاری داشته باشد .در حقیقت با انتخاب و طراحی درست سیستم صوت هیئت میتوان سرمایه گزری ویژه ای در این بخش انجام داد.

با توجه به نیاز هر فضا و مخاطبین و ردیف بودجه ی این اماکن  تیم رسا ابتدا بررسی های لازم را انجام داده و سپس بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد. لازم به ذکر از مشاوره اولیه تمام پروسه ی صدا رسانی رایگان بوده و بر خود واجب می دانیم تا اطلاعات دقیق و اصولی در اختیار این عزیزان قراردهیم .

در تمامی پروسه طراحی و تا اجرا تیم رسا حضور داشته و تا زمان راه اندازی پاسخگوی نیاز شما عزیزان خواهد بود ، شما می توانید براحتی تجهیزات با کیفیت و اصلی را از رسا دریافت کرده و از خدمات پس از فروش نیز بهرهمند گردید .بدین منظور بدون تعطیلی پاسخگویتان هستیم .

اصول سیستم صوت هیئت چیست

برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسمات مذهبی سعی میشود غالبا تجهیزات صدا از بهترین نوع استفاده شوند البته با توجه به بودجه ای که در اختیار برگزارکنندگان هست ، اما با داشتن بودجه گاها مشاهده شده بدون بررسی و استفاده از افراد متخصص اقدام به خرید کرده که صدای مطلوب اجرایی نمیشود .نوع مراسم در خرید تجهیزات بسیار مهم است ، اینکه این سیستم قرار است در فضای ثابت باشد و یا باز که بستگی به عملکرد هیئت مذکور را داشته و بایستی این موضوع طبق برنامه هیئت طراحی شود .موارد بسیار زیادی از جمله توانایی افرادی که قارا است سیستم صدا را در حی اجرا تنظیم و نگهداری کرده، ارتفاع سقف و جنس کف و دیوار های فضا ، چیدمان بلندگو ها ، وسعت فضا ، میزان استفاده و… همه باید ابتدا در جلسه مشاوره مشخص شود . رسا این اطمینان را به شما  می دهد با در اختیار داشتن تیمی حرفه ای و اجرای پروژه های متعدد در سطح کشور بهترین سیستم صوت را برای شما طراحی و اجرا نماید.

سیستم حرفه ای دیجیتال و اری

در این سیستم با توجه به وسعت هیئت و همچنین تعداد شرکت کننده ها از بلندگو های لاین اری و تکمیل کننده استفاده می شود تا بهترین کیفیت ارائه شود .


شروع قیمت این پک : از 800 میلیون تومان

سیستم نیمه حرفه ای دیجیتال

در این سیستم با توجه به فضای هیئت و در نظر گرفتن آگوستیک فضا و همچنین درخواست برگزارکنندگان از میکسر دیجیتال و بلندگوهای میکس استفاده می شود .

 

شروع قیمت این پک : از 600 میلیون تومان

سیستم حرفه ای دیجیتال و اکتیو

در این سیستم با توجه به فضای هیئت و درخواست برگزار کنندگان کیفیت صدایی شفاف با سیستم بلندگوهای اکتیو و میکسر دیجیتال حرفه ای استفاده می شود .

 

شروع قیمت این پک : از 700 میلیون تومان

سیستم پر فروش دایناکورد

پرطرفدارترین پک فروش که با دایناکورد و میکس بلندگو های اکتیو و پسیو جهت سهولت در برگزاری و درخواست برگزارکنندگان تقدیم می گردد.

 

شروع قیمت این پک : از 300 میلیون تومان

سه نمونه از سیستم های حرفه ای صدا هیئت را ببینید:

در پروژه های ذیل جدای از طراحی حرفه ای امکانات ویژه ای در شبکه سازی سیستم ها کار شده است

اگر تجهیزات اصلی شما شامل میکسر و بلندگو های اصلی درست انتخاب شوند در ارتقاء سیستم صوت هیئت دیگر مشکلی نخواهید داشت

پروژه ی سیستم صوت و نور هیئت ریحانه النبی (جناب پویانفر )با همکاری شرکت سیما صوت و پدیده و رسا طراحی و اجرا گردیده است

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

تجهیزات مورد استفاده برای هیت ها و مساجد

میکروفون اولین و شاید بتوان گفت مهمترین وسیله ای که برای انتقال صدا در صدابرداری و به خصوص مراسم مذهبی مهم است . میکروفون ها در دو مدل بیسیم و باسیم تولید و عرضه می شوند که بنابر درخواست گزینه های بسیار زیادی وجود دارد . میکروفون های باسیم کمپانی شور در بسیاری از مجالس مذهبی مورد استقبال قرار گرفته و قطعا این کیفیت و محبوبیت بی دلیل نیست ماهم پیشنهاد میکنیم برای حصول نتیجه بهتر از برندهای همچون شور – بیر و ای کی جی استفاده شود .
برخی هیئت ها که مداح می خواهد در بین جمعیت رفته و آنجا براحتی به اجرای برنامه یخود بپردازد می توان میکروفون های بیسیم با فرکانس متغیر و با کیفیت را پیشنهاد داد ، ولی در کل اکثر مراسمات ویژه و مداحان مطرح میکروفون با سیم را به بیسیم ترجیح می دهند و قطعا کیفیت این میکروفون ها برای مداحی بهتر است.انتخاب نوع میکروفون برای سخنرانی و مداحی خود نیز مهم است ، رسا با توجه به نیاز شما سعی می کند بهترین را پیشنهاد نماید .

راهنمای خرید میکروفون برای هیئت

microphone

بلندگوهای لاین اری و غوغایی که امروزه این ست ها ایجاد کردن، شاید در ابتدا از این بلندگوها استقبال نمیشد اما با توجه به کیفیت خوب و دریافت صدای خوب با حجم بالا در مراسمات مذهبی امروزه طرفداران بسیاری دارد . از محاسن این بلندگو ها شفافیت بسیار خوب و راه اندازی سریع برای جمعیت بالاست . با این بلندگو ها دیگر شما زمان زیادی برای چیدمان نخواهید داشت البته صدا دهی با این بلندگو ها نیز نیازمند تخصص و دانش کافیست.از مزایای مهم این لاین اری ها می توان استفاده از تعداد کمتر بلندگو اشاره کرد و توان بسیار خوب و صدایی یکواخت و بصورت خطی که فراگیری بالایی داشته و برای مراسمات بزرگ پیشنهاد می شود .ما در رسا با بررسی نیاز شما و در اختیار داشتن برند های معتبری همچون داس اسپانیا ، جی بی ال و … می توانیم خدمات ویژه ای در این بخش به هیئات محترم ارائه نماییم .برای انتخاب صحیح و دریافت مشاوره در این بخش و کارشناسی ویژه نسبت به فضا بخش فنی رسا پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .بلندگو لاین اری (LINE ARRAY) با پیشرفت علم و در چند دهه اخیر به وجود آمدند. با پیشرفت روز افزون علم و بروز شدن سیستم های صوتی طراحان این صنعت اقدام به ساخت بلندگو هایی نمودند که در عین زیبایی صدایی یکسان را برای سالن های بزرگ ایجاد نماید
بلندگو لاین اری (LINE ARRAY) به محصولاتی هم شکل (ذوزنقه ای) با قابلیت اتصال و لینک شدن بر روی هم به صورت خطی گفته می شود. میزان پخش صدا در این نوع از بلندگوها بسیار شفاف و مقدار صدا قابل کنترل است.بلندگو لاین اری در سالن های بزرگ در دو طرف استیج جانمایی می شوند و در حالت خطی آویز از سقف هستند. از جمله ویژگی های اصلی بلندگو لاین اری (LINE ARRAY) صدای یکسان برای تمام شنوندگان ایجاد می نماید. بلندگو لاین اری (LINE ARRAY) به راحتی سیگنال رسانی می شوند و کنترل صدا درآن بسیار راحت است. با این خصوصیات مراسمات در سالن و ایونت صدایی شفاف و یکنواخت در تمام منطقه مورد نظر خواهند داشت.

راهنمای خرید بلندگو لاین اری برای هیئت

SPEAKER ACTIVE OR PASSIVE
پاور میکسر دایناکورد مدل pm 1000-3

پاور میکسر راه کاری مناسب برای کنترل هر چه بهتر مراسم ، کمتر کسی امروز است که نام پاور میکسر محبوب دایناکورد را نشیده و با آن کار نکرده باشد ، در مراسمات مذهبی این پاور میکسر محبوبیت ویژه ای داشته و توانسته است پاسخگوی نیازباشد. اما استفاده از این پاور میکسر هم اگر اصولی و با توام با آموزش صدا برداری باشد نتیجه بسیار بهتر و کیفیت صدا مطلوب تر خواهد بود . پاور میکسر ها می توانن بخاطر آمپلی فایری که دارند کار صدا بردار را راحت کنند و پس از روشن کردن و نصب به بلندگو ها آماده ی استفاده باشند اما محدودیت هایی نیز خواهند داشت .رسا با توجه به بررسی هیئت های متعدد و صدا دهی به پروژه های فراوان این پاور میکسر را برای هیت هایی که صدا بردار حرفه ای ندارند توصیه کرده تا به راحتی بتوانند از آن استفاده کرده و مراسم را به نحو احسنت برگزار کنند و پاور میکسر های دایناکورد آلمان در کلاس 600-1000-1600-2200 در رسا موجود و میتوانید برای ثبت سفارش اقدام نمایید. در صورت خرید از رسا آوزش رایگان راه اندازی نیز توسط کارشناس پس از نصب تقدیمتان خواهد شد .

راهنمای خرید پاور میکسر برای هیئت

POWER MIXER

کنسول دیجیتال یا همان میکسر دیجیتال ، یکی از تجهیزات حرفه ای برای مدیریت و کنترل صدا در اجراهای زنده که استفاده از آن نیازمند دانش صدابرداری است .طی سال های اخیر شاهد رشد صدابرداران در بخش مذهبی هستیم و هیئت هایی که امکانات و توانمندی بیشتری دارند از این میکسر استفاده می کنند ، زیرا از نظر قابلیت و کیفیت قابل مقایسه با میکر های آنالوگ نیستن. در این میکسر ها خبری از پاور نبوده و شمابرای استفاده و صدا دهی می بایست از بلندگو های اکتیو و یا پاور آمپلی فایر استفاده نمایید تا بتوانید سیگنال را به بلندگو انتقال دهید . مکیسرها نسخه های آنالوگ نیز در برند های مختلف مثل دایناکورد دارند اما میکسر های دیجیتال از نظر کارایی و کنترل هرچه بهتر مراسمات متفاوت بوده و خروجی بهتری ارائه می دهد .پیشنهاد ما برای هیئاتی که می توانند در این بخش از کنسول دیجیتال استفاده کنند میکسر هایی مثل مایداس – ساند کرفت و یا ماها بوده و این اطمینان را می دهیم پس از نصب و راه اندازی بتوانیم آموزش مفیدی برای استفاده عزیزان تقدیم نماییم . اجرای هر چه بهتر مراسمات مذهبی نیز دغدغه ای برای تیم رسا بوده و توانسته ایم بر این اصل پایبند باشیم.

راهنمای خرید میکسر برای هیئت

DIGITAL CONSOL

آمپلی فایر ها وظیفه ی تقویت صدا را در سیستم صدا دارند ، در حقسقت با انتخاب درست آمپلی فایر می توانید مدیریت بهتری رو سیستم داشته و فضار کمتری به بلندگو ها وارد نمایید .با استفاده از آمپلی فایر ها نویز بسیار کم شده و می توانید مشکل قطعی صدا را به حد اقل برسانید. برند های زیادی در کشور وجود دارد ولی باز هم محصولات کمپانی هایی مثل داس ، کرون، دایناکورد و الکتروویس و… می توانید از رسا بنابر نوع استفاده تهیه نمایید . لازم به ذکر است آمپلی فایر ها نیز آنالوگ و دیجیتال دارند که نسخه ی دیجیتال از نظر قیمت متفاوت می باشد .

راهنمای خرید آمپلی فایر برای هیئت

AMPLIFIRE FOR SYSTEM

انتخاب بلندگو اکتیو بسیار مهم است زیرا با ید بدانید چگونه و برای چه منظور از این بلندگو ها قرار است در هیئت استفاده نمایید. بلندگو ها ی اکتیو در سایز ها و برندهای مختلفی تولید و عرضه شده اند و این مهم است که مراسم شما در چه فضایی و طراحی سیستم صوت به چه صورت بوده تا از این بلندگو در جایگاه خود استفاده شود . بلندگو های اکتیو کیفیت بسیار خوبی دارند و امروزه با تکمیل شدن این سبکبلندگو قابلیت های زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد . این بلندگو ها ما در رسا بهترین برند های معتبر را تقدیم میداریم .بلندگوهای اکتیو برای کار به عنوان یک واحد یکپارچه ساخته شده اند، بنابراین استفاده از بلندگوهای اکتیو به این معنی است که صدای شما از قطعاتی می آید که برای کار با هم طراحی شده اند. این بدان معناست که از همان ابتدا صدایی بهینه و باکیفیت دریافت خواهید کرد که یک دارایی ارزشمند است. سازندگان مطمئن می شوند که آمپلی فایر یکپارچه طیف وسیعی از بلندگوها را در خود جای می دهد و آمپلی فایر و درایورها کاملاً با هم کار می کنند. گزینه های بلندگوی اکتیو موجود در بازار امروزی شامل برخی از فناوری های بسیار چشم گیر است.با بلندگوهای اکتیو، کاربر کنترل کمتری روی صدا و گزینه های افزودنی دارد. شما نمی توانید به راحتی اجزاء را اضافه کنید، بنابراین اگر می خواهید جنبه خاصی از صدا را با یک آمپلی فایر بسیار جذاب ارتقا دهید، ممکن است امکان پذیر نباشد. به همین دلیل، مهم است که بلندگوهای فعالی را انتخاب کنید که صدای مورد نظر شما را بدون نیاز به اجزا یا فناوری اضافی تجسم می بخشد. بلندگوهای فعال برنده واضح موسیقی در حال حرکت هستند، مانند بلندگوهای بلوتوث قابل حمل. اسپیکرهای اکتیو همچنین برای گروه‌های موسیقی و نهادهای عمومی مانند رستوران‌ها، مساجد، سالن ها، کلیساها یا مدارس انتخابی عالی هستند، زیرا آنها با صدایی باکیفیت و حرفه‌ای آماده هستند.قیمت بلندگو های اکتیو به عوامل زیادی بستگی دارد و هنگام خرید شما با قیمت های متنوعی رو به رو خواهید شد. از آنجایی که بلندگو های اکتیو دارای آمپلی فایر داخلی هستند، طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به باندهای پسیو خواهند داشت. حال باید بدانید که بلندگوهای اکتیو حرفه ای نیز، قیمت بیشتری نسبت به بلندگوهای اکتیو معمولی تر دارند. از مهم ترین ویژگی ها در تعیین قیمت یک باند اکتیو، شرکت سازنده آن است. برندی که آن باند را میسازد و عرضه می کند و قابلیت هایی که آن دستگاه به شما ارائه می دهد، همه این ها بر قیمت بلندگو اکتیو تاثیر خواهد گذاشت. اگر می خواهید یک بلندگوی اکتیو با ارزان ترین قیمت و همچنین متناسب با کار و بودجه خود تهیه کنید.

راهنمای خرید بلندگو اکتیو برای هیئت

ACTIVE SPRAKER

بلندگو های پسیوپرمصرف ترین تجهیزات در هیئت هاست که سالیان متمادی در مراسمات استفاده شده و هر آن گونه بخواهند در فضای های مختلف چیدمان می کنند . این بلندگو ها نیز در برند های زیادی تولید ولی قطعا برای مداحی ساخته نشده اند اما بجهت تجربه و استفاده عام از برخی برند ها بدون دلیل مهندسی برند هایی همچون دایناکورد و الکتروویس و داس و جی بی ال و آر سی اف استقبال بیشتری در میان کاربران دارند .
بلندگوهای پسیو احتمالاً همان چیزی هستند که هنگام تصور بلندگوها به آن فکر می کنید. آنها “منفعل” هستند، به این معنی که آنها به سادگی آنچه را که از طریق کابل های بلندگو برای آنها ارسال می شود، می پذیرند. آنها یک عروسک خیمه شب بازی تقویت کننده خود هستند. آنها کنترل های ولوم یا EQ مستقل ندارند و الکتریسیته غیر از آنچه توسط آمپلی فایر شما داده می شود مصرف نمی کنند. در راه اندازی بلندگوهای سنتی، اجزای شما (تبلیغ گردان، پخش کننده سی دی، پخش کاست، تلفن، دستگاه پخش جریانی و غیره) به یک تقویت کننده یا گیرنده متصل می شوند که سپس صدای آن صدا را افزایش می دهد و صدای افزایش یافته را مستقیماً به بلندگوهای شما می رساند.

در این راه‌اندازی، تقویت‌کننده/گیرنده یکی از جنبه‌های مهم طراحی است، زیرا تنها قطعه‌ای از پازل است که صدا را به سطح گوش دادن می‌رساند و به شما امکان می‌دهد صدا را به بلندگوهای خود کنترل کنید. یکی از بزرگترین مزایای این راه اندازی سفارشی سازی آن است. بلندگوهای پسیو به راحتی از یک تقویت کننده یا گیرنده به دیگری منتقل می شوند، تا زمانی که تقویت کننده به اندازه کافی بزرگ باشد که بتواند آنها را هدایت کند.

بلندگوهای مختلف نیز می توانند ویژگی های بسیار متفاوتی را ارائه دهند و به شما این امکان را می دهند که به راحتی آنها را با آمپلی فایرها و گیرنده ها ترکیب و مطابقت دهید تا صدای عالی خود یا انواع موسیقی را که دوست دارید پخش کنید، تنظیم کنید. بلندگوهای پسیو همچنین عیب یابی سیستم شما را برای مشکلات آسان تر می کنند، زیرا هر جنبه یک جزء متفاوت است. اگر مشکل از اسپیکر است، می توانید آنها را تعمیر کنید یا یک جفت جدید بخرید .

راهنما ی خرید بلندگو پسیو برای هیئت

PASSIVE SPEAKER
اسپیکر مانیتورینگ از نامش پیداست ، بلندگوی اکتیو با قابلیت استفاده بر روی استیج و در کنار خواننده یا مداح و سخنران برای شنیدن صدای خود در هنگام اجرای جلسه و کنترل صدا طراحی شده که البته برخی بلندگو های اکتیو قابلیت ما نیتور شدن را نیز دارند و نیاز نیست حتما برای این موضوع بلندگومخصوص مانیتور خرید کنید زیرا از نظر قیمت قابل توجه خواهند بود .

راهنمای خرید بلندگو مانتیور

MONITOR SPEAKER

راهنمای خرید تجهیزات جانبی سیستم صوت هیئت

بلندگو شیپوری 

شاید برخی هیئت ها بخواهند مراسم را در فضایی خاص و بیرون از حسینیه برگزار و یا برای دسته های عزاداری از آن استفاده کنند، پس می بایست از بلندگوهای ویژه ای استفاده شود .البته بلندگو های شیپوری بیشتر برای نصب در ماذنه و همان دسته جات استفاده می شود و امروزه بلندگو های فول رنج و لاین اری بسیار پر قدرت ظاهر شده و نیازی به این سبکبلندگو نیست . اما از نظر هزینه قطعا بلندگو های شیپوری ارزانتر هستند.

اکو همراه 

یکی از دستگا ههایی که به همراه آمپلی فایر یک بلندگو داشته و در سایز مختلف در بازار موجود است ، بیشتر برای ایستگاه های صلواتی و هیئت های خانگی ، همچنین دسته جات عزاداری مورد استفاده قرار می گیرد که نمونه های ایرانی آن غالبا افکت های مداحی را می توان تنظیم کرد .

پایه باند 

بطور کلی پایه بلندگو دو مدل دارد ، یکی ایستاده و دیواری که پایاه های ایستاده را می توان در جاهای مختلف بر اساس سبکصدا دهی تغییر داد و معمولا هیئت هایی که جای ثابت ندارند . از آن استفاده می کنند.

پایه میکرفون 

یکی از لوازمی که بسیار پر کاربرد بوده و در سخنرانی و مداحی مورد استفاده است می گیرد ، سه مدل منبری ، ایستاده و رو میزی دارد که بیشتر مدل ایستاده و منبری در هیئت ها استفاده می ود و در برند های درجه یک در رسا موجود می باشد .

فیش و اتصالات 

شاید بتوان گفت از مهمترین بخش سیستم صوت همین کابل و اتصالات است که د خروجی صدا بسیار تاثیر گزار بوده و کمتر به آن دقت می شود . رسا با بهره گیری از کابل های آلمانی کوردیال و … فیش های درجه یک و اصلی نوتریک  بهترین پسیو را برای هیئت شما اجرا می کند .

رکوردر هیئت 

بسیاری از حسینیه ها  و مساجد برای ضبط صدای مراسم از رکوردر استفاده می کنند که در بسیاری از این مراسمات از رکوردرهای زوم استفاده می شود 

رکوردرهایی که از نظر کیفیت و کارایی جواب خود را پس داده و بهترین رکورد را برای برگزار کنندگان داشتند ، رسا برندهای زوم و تسکم را در محصولات خود داشته و با توجه به نیاز خود می توانید آن را سفارش دهید .

سوالات متداول سیستم صوت هیئت

این سوال بسیار کلی است چون با توجه به نیاز و میزان بودجه شما باید پیشنهاد شود اما طبق تجربه و استقابل خوب برگزارکنندگان در حال حاضر پاور میکسر دایناکورد گزینه ی مناسبی برای این موضوع است که پر استفاده ترین مدل آن 1000 و 600 پاورمیت است .

برای خرید سیستم صوت مناسب هیئت و فضای شما ابتدا باید نوع فضا ، سبک اجرا ، میزان بودجه در نظر گرفته شده بررسی شده و سپس نسبت به آن پیشنهادات مطلوب ارائه گردد صرفا یک پاور میکسر و 4 عدد بلندگو مبنای صحیحی برای انتخاب نیست .

انتخب پاور میکسر یا میکسر به اندازه ی هیئت ربطی ندارد و این بسته به قدرت و دانش صدابردار دارد که دانش فنی او به چه اندازه ای است .آیا می تواند با کنسول های دیجیتال کار کند یا خیر . قابلیت های میکسر های دیجیتال بسیار بالاتر نسبت به آنالوگ بوده ولی بسیاری از مراسمات در حال حاضر با پاور میکسر دایناکورد در حال اداره شدن می باشد.

هیچ میکسر دیجیتالی خاص برای هیئت طراحی و تولید نشده و این هنر صدابردار است که چگونه جلسه را مدیریت کند . با توجه به تجربه و آشنایی که برخی دوستان صدابردار در هیئت ها دارند میکسر های مایداس – ساندکرفت- یاماها می توانند گزینه مناسبی باشند .

از انجایی که نیاز است برای این امر مهم و برگزاری مراسمات متداول مثل محرم حساب شده اقدام شود اما اکثر عزیزان در یک هفته مانده به شروع اقدام میکنند و عملا زمانی برای ساد چک ندارند ، پیشنهاد رسا این است حداقل 1 تا 3 ماه قبل از شروع مراسم برای نو سازی و خرید جدید اقدام نمایند .

اگر سهولت برای شما اهمیت دارد پاور میکسر گزینه بهتری است ، اما در صورتی که صدای دقیق تر مدنظر و فضایی خاص برای قرار گیری باشد میکسر و پاور امکانات بهتری به شما داده و با خرابی پاور میکسر کل مراسم به چالش خورده و بایستی اقدامی دیگر صورت گیرد اما میکسر این مزیت را دارد چون کنترل جداست می توان شاهد عملکرد بهتری بود .

بله بلندگو های لاین اری به روش های فنی خاصی نصب و انعطاف بسیار بالایی دارند و می توانند صدایی یکنواخت در اختیار شما قرار دهند ، در صورت مقایسه نسبت به فضا و مستمع میزان بودجه در خرید لاین اری با بلندگو های معول آنچنان تفاوتی ندارد ، مهم کار و نحوه ی صدا برداری است .

با توجه به رسالت مجموعه و هماهنگی با بخش مالی به تازگی امکان شرایط فروش خاص برای  هیئت ها فراهم شده و امیدواریم  بزودی سقف و میزان این اعتبار را افزایش دهیم تا عزیزان بتوانند تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه و به برکزاری هر چه بهتر مراسم بپردازند.

در صورت نیاز به مشاوره و سفارش بلندگو و باند برای هیئت و مسجد کارشناسان ما پاسخگویتان هستند و بهترین پیشنهاد را با توجه به بودجه شما ارائه می دهند.

قیمت سیستم صوت هیئت

تنوع سیستم های صوتی با توجه به خواستگاه هر هیئت متفاوت بوده و با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف این تجهیزات انتخاب می شوند ، نحوه ی محاسبه قیمت بر اساس طراحی و خواستگاه برگزار کنندگان نسبت به بودجه ی متمرکز برای این بخش انجام و سعی می شود با بهترین بررسی با کیفیت ترین تجهیزات ارائه شود .

با توجه به گستردگی هیئت ها و نیاز آن ها رسا با در نظر داشتن این امر مهم همیشه در تلاش است تا بتواند بر اساس استاندارد و در خواست برگزار کنندگان هیئت های محترم خدمات ویژه ه ای ارائه دهد و تمام سعی خود را بر آن دارد که هر روز نو آوری های بهتری برای پیاده سازی این مراسمات داشته باشد .

طراحی و اجرای سیستم صوت هیئت های ویژه

هیئت بزرگ قطعا تاثیر گزاری بیشتری داشته و مخاطبان بیشتری هم دارند ، به همین دلیل باید سیستم صوت بسیار خوبی داشته باشند تا تاثیر گزاری و کیفیت برگزاری مراسم را بالا ببرند ، عملا هیئتی که بصورت ویژه به برگزاری مراسمات متنوع می پردازد توقع می رود که بهترین ورژن صدا را در اختیار مستمع قرار دهد تا اثر پذیری بیشتری داشته باشد .

طراحی وپیاده سازی سیستم این هیئت ها چالش های فراوانی داشته و باید بابررسی دقیق و استاندارد توسط مهندسین صدا تکمیل و ارائه شود .

راهنمای خرید تجهیزات پسیو و متعلقات

شاید همیشه در این بخش از سیستم صوتی هیئت ها کم لطفی هایی صورت گیرد ، زیرا مهم ترین بخش صدا پسیو است و همان پایه میکروفون که سخنران و مداح مدام با آن کار داشته و می تواند تمرکزبیشتری به او دهد ، اما در این بخش معمولا از تجهیزات خوبی استفاده نخواهد شد .رسا با ارائه برندهای مطرح همچون گرویت و کابل های درجه یک و کانتور های با کیفیت تضمین صدای سیستم شما را گارانتی کرده و تاکیید بر این موضوع دارد.

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات