بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)
درباره ما

درباره گروه رسا

گروه رسا یکی از مجموعه های خوش نام در زمینه آی تی و تجهيزات الکترونيک می باشد . مفتخریم با بهره جستن از امکانات و دانش فنی غنی و با تلاش مهندسین و متخصصین این مجموعه خدماتی ویژه و منحصر به فرد درزمینه های سخت افزار ، نرم افزار و شبکه ارائه دهیم . ارائه آموزش های مستمر به مشتریان و پشتیبانی مداوم در بخش های مختلف و همچنین عرضه محصولات با کیفیت و نوین موجبات سربلندی و اعتماد شایسته را به ارمغان آورده است . امید است به یاری ایزدمنان بتوانیم گامی جهت رشد و ارتقاء سطح علمی مشتریان فراهم سازیم .

چشم انداز

رسا در طول فعاليت چنديدن ساله خود منتاسب با تحول در ارائه خدمات و همچنين توسعه ابعاد خدمات در نظر دارد همچون قبل در آينده و مبتنی بر اصل مشتر ي مداری و ارتقاء کار آمدي متخصصين خود  به ارئه هر چه دقيقتر فنی – علمی – مشاوره ای به مشتريان بالفعل و بالقوه بصورت فول تايم بپردازد.

اجماع چندين خدمات و پاسخگویی هر چه مطلبوب تر از اهداف رسا بوده که تا حال برآن فائق آمده و زين پس نيز پربارتر به آن مهم عمل خواهد کرد.

کلینیک تخصصی تعمیرات

سخت افزار

گروه رسا با هدف رسیدن به حداکثر رضایت مشتریان عزیز ،با بکارگیری نیروهای جوان و توانمند در بخش های مختلف همواره تلاش میکند و تا تحقق والای این هدف برنامه ریزی های ويژه ای خواهد داشت.ارائه بهترین تجهیزات روز دنیا با گارانتی اصلی و خدمات پشتیبانی طلایی.

سفارشات

 
تمامی سفارشات شما زا درگاه های مختلف و سایت به بهترین شکل و با دقت پیگیری و در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان ارسال می گردد.
سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {