بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

بهترین سیستم برای نرم افزار Revit

Revit یک نرم‌افزار قدرتمند مدل‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM) است که به کاربران اجازه می‌دهد ساختمان‌ها و اجزای آن‌ها را به‌صورت سه‌بعدی طراحی کنند، جزئیات آن‌ها را به‌صورت دو بعدی و سه بعدی انجام دهند و به اطلاعات ساختمان از پایگاه داده مدل دسترسی داشته باشند.

این به طور عمده به معماران، معماران داخلی، مهندسان سازه، مهندسین مکانیک، برق و لوله کشی (MEP) و پیمانکاران پاسخ می دهد، اما استفاده از Revit برای مشاغل خاص مانند طراحان نما، طراحان آشپزخانه یا طراحان نور غیر معمول نیست. .

Revit مسلماً یکی از معتبرترین نرم افزارها برای مدل سازی اطلاعات ساختمان است که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد و برای برخی از بزرگ ترین نام ها در صنعت استفاده می شود.

ما نه تنها جزئیات نحوه استفاده Revit از سخت‌افزار شما را برای بینش عمیق‌تر مورد نیاز آن بررسی می‌کنیم، بلکه به این خواهیم پرداخت که چگونه می‌توانید تنظیمات خود را برای مقایسه آن با سایرین، بررسی مشکلات عملکرد و فهرست بهترین نسخه‌های کامپیوتری ممکن معیار قرار دهید.

بهترین سیستم برای نرم افزار Revit

 

چگونه Revit از سخت افزار شما استفاده می کند

Revit یک برنامه قدرتمند دو بعدی، سه بعدی و مدل سازی اطلاعات ساختمان است. در اصل، روش کار با داشتن یک مدل سه بعدی واحد است که می تواند به طرق مختلف با آن تعامل داشته باشد، مانند نماهای دو بعدی (طرح ها، مقاطع، ارتفاعات، جزئیات)، نماهای سه بعدی (نماهای آکسونومتری و پرسپکتیو) و حتی داده ها (برنامه ها).

یکی از جنبه های عالی برنامه (به برنامه های سنتی تر مانند اتوکد) این است که هر تغییری که در یک نما ایجاد می شود به طور خودکار در تمام نماها و اسناد در طول پروژه به روز می شود.

با این حال، همه این شکوه و عظمت بهایی دارد.

نیازهای محاسباتی Revit بسیار زیاد است زیرا باید هر عنصر و نمونه خانواده و همچنین روابط بین آن عناصر را همیشه دنبال کند.

Revit چگونه از CPU استفاده می کند؟

وقتی صحبت از استفاده از CPU می شود، اولین سوال واضح در مورد عملکرد چند رشته ای در مقابل یک رشته است.

اگرچه Revit به طور فزاینده ای چند رشته ای می شود، اما از چند رشته ای (پردازش موازی) برای بیشتر وظایف اصلی خود استفاده نمی کند. این لزوما به این معنی نیست که چندین هسته کاملاً بی فایده هستند.

Revit همه چیز در مورد روابط است، آن را در چارچوب هندسه مدل (2D و 3D)، پارامترها، محدودیت های انواع مختلف، و عناصر میزبان / میزبانی که درک مکان خود را در ساختمان و اجازه می دهد انعطاف پذیری و ساختار مورد نیاز کار می کند.

همه این عناصر مدل باید به درستی به تغییرات پاسخ دهند و تمام وابستگی های پایین دست را فوراً به روز کنند.

در حالی که اگر یک دستورالعمل را بتوان به بخش هایی تقسیم کرد که بتوان آن ها را مستقل از یکدیگر پردازش کرد، پردازش موازی عالی عمل می کند، اکثر وظایف در Revit خطی و زمانی هستند.

اینگونه درباره اش فکر کن:

اگر یک در (دسته میزبان) در یک دیوار (عنصر میزبان) قرار داده شده است، و باید ضخامت آن دیوار را تغییر دهید، Revit ابتدا باید ضخامت جدید دیوار را پردازش کند، سپس موقعیت جدید چارچوب در را پردازش کند. ، تخفیف، برگ درب، و تنها پس از آن می توان موقعیت جدید دستگیره در را پردازش کرد. فرآیند کلی را نمی‌توان برای پردازش مستقل به بخش‌هایی تقسیم کرد، Revit نمی‌تواند موقعیت جدید دسته را محاسبه کند اگر نداند موقعیت جدید برگ، تخفیف یا قاب در ابتدا چیست.

بهترین سیستم برای نرم افزار Revit

Autodesk در چند سال گذشته آزمایش های زیادی انجام داده است و دریافته است که تلاش برای اجرای موازی این نوع فرآیندها در واقع به جای افزایش سرعت، روند کلی را کند می کند.

و از مثال بالا، به راحتی می توان دلیل آن را درک کرد.

با این حال، همه چیز از دست نمی رود، زیرا بسیاری از زمینه ها وجود دارد که Autodesk با موفقیت چند رشته را پیاده سازی کرده است، که اکثر آنها به طور قابل توجهی روند کار روزمره را برای کاربران Revit سرعت می بخشد.

اینها برخی از مناطقی هستند که برای چند رشته بهینه سازی شده اند:

 • کار در یک نما، و نحوه نمایش هندسه ها هنگام بزرگنمایی
 • تفسیر
 • باز کردن، ذخیره و صادر کردن مدل ها/فایل ها
 • اشتراک‌گذاری و ذخیره‌سازی کار در فضای ابری
 • نمایش داده های نقطه-ابر
 • بارگذاری عناصر در حافظه برای کاهش زمان باز بودن نمایش هنگامی که عناصر برای اولین بار در یک جلسه نمایش داده می شوند.
 • محاسبه لبه‌های سیلوئت (طرح کلی سطوح منحنی) هنگام پیمایش نماهای سه بعدی پرسپکتیو.
 • محاسبات پس‌زمینه RevitWorker.exe برای مواردی مانند رنگ‌های MEP، اتصالات فولادی سازه‌ای و سایر هندسه‌ها.

همه اینها برای انتخاب CPU شما چه معنایی دارد؟

اگرچه Autodesk بهبودهایی را در پشتیبانی کلی چند رشته ای انجام داده است، Revit هنوز برای اکثر فرآیندهای اصلی خود به شدت به پردازش خطی و زمانی وابسته است، که به نوبه خود به بسیاری از محاسبات تک رشته ای وابسته هستند.

این بدان معنی است که Revit به یک CPU با سرعت کلاک بالا نیاز دارد !

همچنین، اگرچه ممکن است چندین هسته برای فرآیندهای اصلی مورد استفاده قرار نگیرند، اما با در نظر گرفتن یک گردش کار متوسط ​​و روزمره، اما فقط تا یک نقطه، عملکرد کلی را افزایش می‌دهند.

چند هسته مهم‌ترین جنبه برای Revit نیست و یک CPU با هسته‌های کمتر اما سریع‌تر معمولاً مؤثرتر از هسته‌های بیشتر اما کندتر است.

عنصر دیگری که باید در نظر گرفت، CPU Caching است.

از آنجایی که Revit مجبور است داده‌های خام زیادی را محاسبه کند، هرچه CPU سریع‌تر بتواند این اطلاعات را در اختیار بگیرد، «سریع» آن در حین کار به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد.

کش ها به طور موقت داده ها را تا حد امکان نزدیک به هسته(های) پردازش ذخیره می کنند، که از دسترسی CPU به داده ها از منابع حافظه دورتر و کندتر جلوگیری می کند. Autodesk به مزایای عملکرد قابل توجهی از CPU با حافظه پنهان بزرگتر اشاره کرده است.

به دنبال اندازه کل کش از حدود 12 مگابایت به بالا باشید.

چگونه Revit از GPU استفاده می کند؟

در حالی که Revit هرگز واقعاً بیش از حد به GPU وابسته نبوده است، پیشرفت‌های اخیر کمی تغییر کرده است. با معرفی روش‌های جدیدی که می‌توان مدل را در Viewport ارائه کرد، اکنون می‌توانید از یک GPU بهتر بهره بیشتری ببرید.

این به نوعی به زیبایی‌ها ختم می‌شود – هنگامی که شروع به روشن کردن ردیابی پرتو، ضد aliasing، سایه‌های محیط، روشنایی جهانی یا خطوط ترسیم می‌کنید، یک GPU قدرتمندتر چیز خوبی است.

اما برای روشن بودن، Revit می‌تواند به اندازه کافی با کارت‌های گرافیکی نسبتاً رایج فقط با تنظیم روش کار با مدل، عملکرد مناسبی داشته باشد.

با استفاده از تنظیمات نمایش “خط پنهان” یا “رنگ ثابت” در حین کار، و تنها تغییر به صفحه نمایش “واقعی” برای صادرات، نیازهای GPU شما به طور چشمگیری کاهش می یابد.

همچنین نقطه روشنی از کاهش بازده وجود دارد، همانطور که در معیارهای زیر مشهود است، جایی که تفاوت بین ارزان‌ترین و گران‌ترین کارت‌ها (به معنای واقعی کلمه ۱۰ برابر تفاوت قیمت) منجر به افزایش عملکرد کلی کمتر از ۱۰ درصد می‌شود.

وقتی صحبت از پردازنده‌های گرافیکی حرفه‌ای در مقابل بازی‌سازی به میان می‌آید، چند نکته را نیز باید در نظر گرفت. مبادلات بیشتر بین قابلیت اطمینان و عملکرد است.

در حالی که Autodesk فقط GPU های حرفه ای (Nvidia Quadro یا Radeon Pro) را به عنوان “تست شده و تایید شده” مشخص می کند، خوشبختانه هیچ محدودیت نرم افزاری (مانند برنامه هایی مانند Solid works) در صورت داشتن چیز دیگری وجود ندارد.

اگر در یک دفتر حرفه‌ای کار می‌کنید، یا در پروژه‌هایی کار می‌کنید که خرابی سخت‌افزار می‌تواند منجر به از دست دادن میلیون‌ها دلار کار شود، هزینه اولیه کارت حرفه‌ای در واقع می‌تواند در دراز مدت باعث صرفه‌جویی بیشتر شما شود.

با این حال، بعید است که شما هر گونه بی ثباتی ذاتی را از GPU های مشخصات بازی تجربه کنید که نمی توان آن را به سادگی با بازگشت به نسخه های سیستم عامل قدیمی تر (پایدارتر) برطرف کرد.

اگر قصد دارید از سایر برنامه های سه بعدی برای رندر و تجسم استفاده کنید، یک GPU بازی نیز انتخاب بهتری خواهد بود.

اگرچه نقاط قوت Revit در مدل‌سازی و مستندسازی ساختمان شما نهفته است، اما دارای ابزارهای تجسم ابتدایی (برای رندرینگ و انیمیشن‌های متحرک) است.

با توجه به آنچه گفته شد، احتمالاً بهتر است به دنبال نرم افزارهای رندر اختصاصی مانند 3ds Max (که به هر حال در صورت خرید مجموعه Autodesk AEC با Revit عرضه می شود) Lumion، Twinmotion و Blender برای نتایج بهتر باشید.

برای Revit 2021، حداقل مطلق 4 گیگابایت Vram نیز برای بیشتر موارد استفاده کافی است.

به خاطر داشته باشید که اگر قصد دارید چندوظیفگی یا استفاده از سایر برنامه های گرافیکی فشرده روی رایانه خود را داشته باشید، یک GPU بهتر قطعا مفید خواهد بود.

Revit چگونه از حافظه استفاده می کند؟

قاعده کلی این است که Revit به مقدار RAM برابر با حدود 20 برابر اندازه فایل مدل نیاز دارد.

این بدان معناست که یک مدل 100 مگابایتی حتی قبل از شروع کار روی آن، 2 گیگابایت حافظه سیستم را مصرف می کند. اگر در مدل‌های بزرگ دیگری لینک می‌دهید و تعداد بازدیدهای باز زیادی دارید، این تعداد می‌تواند به طور قابل توجهی بزرگ‌تر شود.

هنگامی که نیازهای اساسی سیستم عامل خود و هر برنامه دیگری را که ممکن است در پس زمینه باز کرده باشید (صفحه های وب، موسیقی، فتوشاپ و غیره) در نظر می گیرید، 16 گیگابایت باید حداقلی باشد که هر سیستم جدیدی باید به دنبال آن باشد.

32 گیگابایت باید برای اکثر کاربران نقطه شیرین خوبی باشد، اما 64 گیگابایت یا بیشتر پیشنهاد ظالمانه ای نخواهد بود.

سرعت ساعت از اهمیت کمتری برخوردار است، زیرا سرعت‌های استاندارد موجود امروز (2400 مگاهرتز – 3600 مگاهرتز) معمولاً برای این منظور به اندازه کافی سریع هستند، اگرچه استفاده از سرعت‌های بالاتر (3200 مگاهرتز و بالاتر) باعث می‌شود که فضای سر برای آینده شما محافظت شود.

وقتی صحبت از چند درایو ذخیره‌سازی به میان می‌آید، استراتژی Revit بر اساس ذخیره شدن فایل‌های شما تغییر می‌کند و شما با دیگران، در همان شبکه محلی یا از طریق ابر BIM360 همکاری خواهید کرد.

با این حال، در صورت مواجهه با این معضل، بهتر است به جای افزایش سرعت کلاک، به دنبال ظرفیت رم بیشتر باشیم.

Revit چگونه از Storage استفاده می کند؟

اندازه فایل برای پروژه‌های Revit معمولاً از حدود 60 مگابایت حداقل برای پروژه‌های کوچک شروع می‌شود، و 100 مگابایت به احتمال زیاد برای پروژه‌های معمولی بیشتر است. هنگام کار بر روی مدل های بزرگ و مشترک، اندازه های بیش از 1 گیگابایت غیر معمول نیست.

یک درایو ذخیره‌سازی با سرعت خواندن و نوشتن سریع‌تر، راه مطمئنی برای سرعت بخشیدن به بارگیری و ذخیره فایل‌ها است که اغلب اوقات انجام می‌دهید.

همچنین زمانی که شروع به کار بر روی مدل هایی با عناصر پارامتریک/تطبیقی ​​بزرگ و پیچیده می کنید یا از اسکریپت هایی برای طراحی مولد یا تعامل با بخش های بزرگی از مدل یا مجموعه داده ها استفاده می کنید، بسیار مفید خواهد بود.

اگر در یک شبکه محلی هستید، پیروی از استراتژی جداسازی فایل های پروژه خود از سیستم عامل و سایر برنامه ها با استفاده از درایوهای مختلف، به طور کلی روش خوبی است.

اما اگر مدل‌های شما در فضای ابری BIM360 ذخیره شده‌اند. BIM360 و Revit به شما اجازه نمی دهند محل ذخیره فایل های محلی را مشخص کنید.

در این صورت، آنها در درایو اصلی ( “C:\” ) شما ذخیره می شوند، بنابراین یک درایو اصلی بزرگ برای قرار دادن هر دو سیستم عامل شما و این فایل های Revit بهترین مسیر است.

همچنین بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که Revit فایل‌های موقت بزرگ را در حین کار نیز روی درایو ذخیره می‌کند. اگر قصد دارید روی پروژه های بسیار بزرگ کار کنید، مطمئن شوید که یک درایو اصلی به همان اندازه بزرگ برای جبران آن دارید.

تمرین خوب است که به پوشه “%TEMP%” سیستم عامل خود که در ” C:\Users\{Username}\AppData\Local\Temp” قرار دارد توجه کنید. در حالی که این فایل‌های موقت باید زمانی که Revit بسته می‌شود، خود را حذف کنند، می‌توانند در طول زمان ایجاد شوند، به خصوص اگر Revit از کار بیفتد و آنها را پشت سر بگذارد. بنابراین بهتر است پوشه “%TEMP%” خود را حداقل هر چند هفته یکبار پاک کنید، به خصوص اگر درایو کوچکتر (<500 گیگابایت) دارید.

در مورد موضوع پشتیبان گیری اگر روی یک مدل ابری کار نمی‌کنید، Revit به‌طور خودکار نسخه‌های پشتیبان‌گیری از مدلی که روی آن کار می‌کنید ایجاد می‌کند که در همان پوشه فایل اصلی ذخیره می‌شوند.

تنظیم پشتیبان گیری از فایل در Revit

می‌توانید هنگام ذخیره یک مدل برای اولین بار، تعداد نسخه‌های پشتیبان‌گیری را که می‌خواهید تنظیم کنید. از آنجا، ایده خوبی است که یک استراتژی پشتیبان فایل داشته باشید.

این فایل‌های پشتیبان را می‌توان در پلتفرم‌های ذخیره‌سازی ابری شخص ثالث ( Google Drive ، Dropbox ، OneDrive ) یا درایوهای واقعی مانند درایوهای خارجی یا شبکه (NAS) ذخیره کرد.

اطمینان حاصل کنید که تا حد امکان از این فایل‌ها نسخه پشتیبان تهیه می‌کنید و حداقل یک نسخه پشتیبان را در مکان دیگری حفظ کنید تا امنیت بیشتری داشته باشد.

هنگامی که روی فایل‌های ابری کار می‌کنید، هیچ یک از موارد فوق ضروری نخواهد بود، زیرا همه فایل‌های شما در سرورهای ابری BIM 360 ایمن و امن هستند.

همچنین از مزایای اضافه همکاری و هماهنگی بلادرنگ برخوردار خواهید شد و می توانید اسناد پروژه را با سایر اعضای تیم پروژه، پیمانکاران یا مشتریان منتشر کنید، مدیریت کنید، به اشتراک بگذارید و بررسی کنید.

اگر ساختن یک سیستم جدید و Revit نرم افزار اصلی شماست، نگاه به یک SSD 1 ترابایتی احتمالاً مکان خوبی برای شروع است. به یاد داشته باشید که مطمئن شوید که بزرگترین درایو شما همان درایو است که فایل های پروژه Revit شما در آن زندگی می کنند.

اگر حتی کوچکترین احتمالی وجود داشته باشد که روی مدل های ابری کار می کنید، درایو C شما زندگی را بسیار آسان تر می کند.

چگونه Revit از Networking استفاده می کند؟

Autodesk هنگام کار بر روی مدل‌های Revit که در فضای ابری BIM 360 ذخیره شده‌اند، حداقل 5 مگابیت بر ثانیه سرعت آپلود و دانلود را توصیه می‌کند و 15 مگابیت در ثانیه ترجیح داده می‌شود.

مجدداً، اگر قصد دارید با مدل‌های بسیار بزرگ و پیچیده کار کنید (که می‌توانند صدها مگابایت یا حتی گیگابایت حجم داشته باشند)، یک شبکه سریع‌تر هر بار که ذخیره یا بارگذاری می‌کنید موهای خاکستری زیادی برای شما حفظ می‌کند.

اگر قصد دارید از فضای ذخیره‌سازی متصل به شبکه (NAS) برای فایل‌های اصلی پروژه یا پشتیبان‌گیری استفاده کنید، مطمئن شوید که یک اتصال سیمی گیگابیت به دستگاه خود دارید.

استفاده از Wi-Fi برای دسترسی به NAS ایده خوبی نیست، به خصوص زمانی که از آن به عنوان درایو پروژه فعال خود استفاده می کنید، زیرا اتصال می تواند کند و غیر قابل اعتماد باشد.

حرارتی

یکی از زمینه هایی که می توان به راحتی هنگام تعیین یک ساختمان نادیده گرفت عملکرد حرارتی است. هنگام داغ شدن بیش از حد قطعات، سخت افزار ممکن است دچار گاز شود و پایداری آن تحت تأثیر قرار گیرد.

بنابراین فاکتور فرم دستگاه خود، راه حل خنک کننده (AiO، هوا، حلقه آب سفارشی کامل) و آب و هوای محلی خود را در نظر داشته باشید.

مگر اینکه در حال انجام رندرینگ CPU گسترده باشید، با کولر هوا یا Aio 240 میلی‌متری خوب هستید. اگر برای روزها رندرهای مداوم زیادی انجام می دهید، به یک Aio بزرگتر 360 میلی متری نگاه کنید که به خنک نگه داشتن CPU شما کمک می کند.

بهترین سخت افزار برای Revit

اکنون که روشی را که Revit از سخت‌افزار شما استفاده می‌کند، طی کرده‌ایم و کدام جنبه‌ها مهم‌تر از سایرین هستند، توصیه‌های ما برای مؤلفه‌های ایستگاه کاری PERFECT Revit چیست؟

ما به اجزای “حرفه ای” و همچنین “بازی” نگاه خواهیم کرد. اگر روی پروژه‌های گران‌قیمتی کار می‌کنید که از دست دادن کار یا از دست دادن مهلت ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد، ثبات افزوده اجزای “درجه حرفه‌ای” ارزش هزینه اضافی را دارد.

از طرف دیگر، اگر به دنبال پول بیشتر هستید، یا عملکرد خام بیشتر ارزش مبادله بالقوه در ثبات اینجا و آنجا را دارد، آنگاه یک سیستم «درجه بازی» به خوبی به شما کمک خواهد کرد.

برای آن دسته از شما که در دسته Viz Whiz قرار می گیرند و Revit برای آنها بیشتر یک ابزار ثانویه است، ما چند پست عالی داریم که نیازها و توصیه های سخت افزاری شما را با جزئیات بیشتر مورد بحث قرار می دهد.

تعیین الزامات قهرمانان BIM در یک مقاله کمی دشوارتر است، زیرا الزامات آنها برای گردش کار خاص آنها بسیار خاص خواهد بود، اما ما پیشنهادات همه جانبه خوبی را برای شما نیز ارائه خواهیم کرد.

بهترین سیستم برای نرم افزار Revit

بهترین CPU برای Revit

همانطور که قبلا ذکر شد، عملکرد تک هسته ای مهم ترین معیار هنگام انتخاب یک CPU فقط برای Revit است.

برای پیش نویس ها، Intel i7-10700k یا AMD Ryzen 7 3700x گزینه های عالی خواهند بود. برای BIM Heroes، نگاه به Intel i9-10900k یا AMD Ryzen 9 5950x عملکرد همه جانبه فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورد.

برای گزینه‌های کمی بیشتر، i7-9700k از اینتل، یا Ryzen 3900x یا 3700x از AMD گزینه‌های خوبی هستند. و برای پول نقد جدی، می توانید به AMD Ryzen 5 3600 نگاه کنید.

توصیه های CPU

AMD:

 • AMD Ryzen 5 3600X
 • AMD Ryzen 7 3700X
 • AMD Ryzen 9 3900X

اینتل:

 • Intel Core i9-9900KS
 • اینتل Core i7-9700k

بهترین مادربردها برای Revit

هنگامی که در مورد یک CPU تصمیم گرفتید، قدم بعدی انتخاب یک مادربرد مناسب است.

مهمترین نکته هنگام انجام این کار، اطمینان از سازگاری آن با CPU انتخابی شما خواهد بود. این نه تنها به این معنی است که مطمئن شوید با AMD یا Intel کار می‌کند، بلکه نسخه خاصی از CPU یا “Socket” آن برند نیز کار می‌کند.

در مرحله دوم، باید اطمینان حاصل شود که چیپست مناسب برای CPU انتخابی شما دارد. چیپست اساساً جریان دستورالعمل ها را بین پردازنده و دستگاه های خارجی کنترل می کند.

ما یک جدول بسیار مفید با چیپست‌های پیشنهادی برای محبوب‌ترین پردازنده در پست « نحوه ساخت رایانه شخصی » و همچنین چند راهنمای عمیق‌تر برای بهترین مادربردها برای AMD و Intel داریم .

توصیه های مادربرد

 • سوکت AM4: Gigabyte X570 Aorus Elite
 • سوکت TR4: Gigabyte Designare Ex X399
 • سوکت LGA-1151 v2: Asus Prime Z390-A II
 • سوکت 2066: MSI X299 Gaming Pro Carbon

بهترین پردازنده گرافیکی برای Revit

ما همچنین می دانیم که خود Revit از نظر پردازنده های گرافیکی واقعاً به آنچنان نیاز ندارد، بنابراین برای Drafties ما بهترین ارزش برای پول را انتخاب می کنیم، کارت میانی. چیزی مانند NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER یا AMD Radeon RX 5700 XT مکان خوبی برای شروع خواهد بود.

اگر قابلیت اطمینان و پایداری مهم‌ترین نگرانی شماست و می‌خواهید بتوانید از پشتیبانی رسمی Autodesk استفاده کنید، ما به سراغ کارت‌های ایستگاه کاری حرفه‌ای میان رده مانند Nvidia Quadro P2200 یا Radeon Pro W5500 می‌رویم ( بررسی ).

اما به خاطر داشته باشید، قابلیت اطمینان افزوده به هزینه اضافی عملکرد مستقیم ضعیف تر و خوب، “هزینه های اضافی” است.

برای BIM Heroes، چیزی مانند NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER یا AMD Radeon RX 5700 XT همه کاره خوبی خواهد بود. و برای Viz Whizzes که به عملکرد نهایی نیاز دارند، شاید ارزش آن را داشته باشد که NVIDIA GeForce RTX 2080TI را ببینید یا منتظر باشید تا جدیدترین NVIDIA GeForce RTX 3080 در دسترس‌تر شود.

Nvidia:

 • GTX 1660Ti – اگر علاقه ای به رندر کردن یا نمایشگرهای چندگانه 4K ندارید
 • RTX 2060 Super
 • RTX 2070 Super
 • RTX 2080 Super – اگر می خواهید رندرهای زیادی با موتورهای شخص ثالث انجام دهید

AMD:

 • RX 5700XT
 • RX 5700
 • AMD Radeon Pro WX Series ( بررسی )
 • وگا 64
 • وگا 56

بهترین حافظه برای Revit

هر یک از مارک های اصلی (Corsair، Kingston، Crucial و غیره) به طور کلی گزینه های خوبی هستند. از آنجایی که بسیاری از برندها گارانتی مادام العمر ارائه می دهند، واقعاً ارزش دیدن برندهایی که این کار را نمی کنند ندارند.

ما مجدداً مجموعه‌ای از رم DDR4 با قیمت مناسب مانند Kingston HyperX یا Corsair Vengeance را توصیه می‌کنیم.

حتما بررسی کنید که رمی که خریداری می کنید با مادربرد خود سازگار است و به یاد داشته باشید، زمانی که با تصمیم گیری بین ظرفیت بزرگتر یا ماژول های سریعتر روبرو می شوید، همیشه به دنبال ظرفیت بیشتر باشید.

راهنمای حافظه ما برای پردازنده های Ryzen را بررسی کنید ، که شروعی عالی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع است.

توصیه های RAM

 • Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4-3200
 • Crucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4-2400
 • GSkill Aegis 16GB DDR4-3000

بهترین حافظه برای Revit

وقتی صحبت از ذخیره سازی ، ظرفیت و سرعت خواندن و نوشتن مهمترین عوامل است.

رفتن به NVME برای پرونده های پروژه فعلی خود ، و SSD سریع برای سیستم عامل و نصب برنامه شما یک استراتژی خوب است.

به یاد داشته باشید که اگر قصد دارید روی ابر BIM360 کار کنید ، همه اینها به یک درایو می روند ، بنابراین رفتن به یک درایو اصلی بزرگتر یک ضرورت خواهد بود.

Sabrent Rocket NVME SSD یکی از گزینه های توصیه شده ما است و در ظرفیت های 1TB ، 2TB و 4TB ارائه می شود. برای SSD های معمولی نمی توانید با سرعت اضافی با سامسونگ QVO یا EVO یا حتی یک Samsung NVME 970 EVO Plus اشتباه کنید.

توصیه های SSD:

 • Samsung 970 Evo Plus (NVME SSD)
 • سری Samsung 860 EVO
 • سری Crucial MX500
 • Adata Ultimate Series

توصیه های HDD:

 • سری سیگیت باراکودا
 • سری آبی وسترن دیجیتال
مسن تر

بهترین سیستم برای نرم افزار اتوکد

جدیدتر

بهترین سیستم برای انیمیشن سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {