بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

راهنمای انتخاب سیستم های صوتی رستوران

وقتی صحبت از ایجاد فضای مناسب در رستوران شما می شود، جزئیات مهم هستند. دکور داخلی، صندلی، نورپردازی، و پرسنل دوستانه: همه چیز باید درست باشد تا به فضایی برسید که مشتریان را وادار به بازگشت کند. با این حال، یک جزئیات وجود دارد که بسیاری از رستوران داران نادیده گرفته می شوند: موسیقی.

اگر تا به حال به غذاخوری رفته اید که صدای موسیقی آن برای مکالمه راحت آنقدر بلند است یا آنقدر ملایم است که به سختی در آنجا پخش می شود، می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنیم. اغلب، چنین مؤسساتی روی سیستم های صوتی رستوران با کیفیت سرمایه گذاری نکرده اند.

همه بلندگوها و تقویت کننده ها یکسان ساخته نشده اند – تجهیزات صوتی مورد استفاده در خانه نیازهای یک سیستم صوتی تجاری برای موسیقی رستوران را برآورده نمی کند. برای درست کردن آن، مالکان باید روی تجهیزات مناسبی سرمایه گذاری کنند که به آنها پوشش مطمئن و کارآمدی در سراسر فضا بدهد. اما هنگام انتخاب از بین تمام سیستم‌های صوتی رستوران‌ها از کجا شروع کنیم؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

راهنمای انتخاب سیستم های صوتی رستوران

نحوه پخش موسیقی از طریق بلندگوهای رستوران 

اول از همه، صاحب رستوران باید به آنچه که از سیستم صوتی آنها بیرون می آید توجه کند. به هر حال، اگر نوع موسیقی نامناسبی از بلندگوها بیرون بیاید، یک سیستم صوتی رستوران خوب بیهوده خواهد بود.

اما چگونه مطمئن می شوید که بهترین موسیقی را همیشه دریافت می کنید؟ حتی در جایی که شما یا کارکنانتان دوست دارید همه آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید، ایجاد لیست‌های پخش خودتان زمان زیادی می‌برد و ممکن است ناخواسته با مشکلات صدور مجوز مواجه شوید. بسیاری از صاحبان مشاغل نمی دانند که استفاده از خدمات پخش شخصی برای پخش موسیقی در تجارت خود غیرقانونی است.

از سوی دیگر، پخش موسیقی از ایستگاه‌های رادیویی با تبلیغات مختلف و میزبان‌های رادیویی که جریان موسیقی را قطع می‌کنند، یک نه بزرگ است. هر دوی این گزینه ها همچنین به معنای تکرار مکرر آهنگ های مشابه است که هم شما و هم مهمانانتان را آزار می دهد.

خوشبختانه، خدمات پخش موسیقی تجاری وجود دارد تا همه این مسائل را از دست صاحبان کسب و کار دور کند. آن‌ها به کسب‌وکارها دسترسی به گسترده‌ترین انواع موسیقی را می‌دهند، بنابراین می‌توانید بدون نگرانی در مورد نقض قانون کپی‌رایت، احساسی عالی برای رستوران خود ایجاد کنید. خدماتی مانند Cloud Cover Music حتی به صاحبان رستوران این امکان را می دهد که تبلیغاتی را پخش کنند که به طور خاص برای کسب و کار شما طراحی شده است، بنابراین می توانید به طور موثر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

 انتخاب سیستم های صوتی رستوران

بهترین بلندگوها برای محیط رستوران کدامند؟ ما تمام گزینه‌های موجود را با در نظر گرفتن عوامل زیر بررسی کردیم:

  • کیفیت صدا
  • سهولت نصب
  • راحتی در استفاده

در اینجا انتخاب های برتر ما هستند:

  1. Sonos

Sonos در صدر لیست سیستم های بلندگوهای رستوران برای علامت زدن همه جعبه ها قرار دارد. این بلندگوهای شیک را می توان در فروشگاه جابجا کرد و با فناوری چند اتاقه عرضه می شود و نصب آنها را در چند ثانیه آسان می کند. آن‌ها همچنین راه‌حل‌های مخصوص کسب‌وکار را به مشتریان ارائه می‌کنند، مانند گزینه کنترل سرویس پخش مستقیماً از برنامه تلفن همراه Sonos در تلفن یا رایانه لوحی شما. این ویژگی ها این برند را به گزینه ای محبوب برای رستوران های کوچک و متوسط ​​تبدیل کرده است.

  1. AudioPro Business

مزیت اصلی بلندگوهای AudioPro Business نسبت به سایر گزینه های سیستم موسیقی رستوران، امکان پخش موسیقی بدون استفاده از WiFi یا بلوتوث به صورت بی سیم است. دستگاه‌های آن‌ها از فناوری DECT استفاده می‌کنند تا صدایی پایدار و با وضوح بالا را با حداقل 2 برابر برد یک سیستم WiFi فعال کنند. بلندگوهای آنها همچنین به صاحبان رستوران آزادی پخش موسیقی از هر منبعی را می دهد.

  1. سونانس

Sonance سیستم های صوتی حرفه ای رستوران را برای همه انواع فضاها، حتی در فضای باز، ارائه می دهد. جدا از صدا و ساختار سطح بالا، بلندگوهای آنها برای ادغام در دیوارها یا سقف ها طراحی شده اند و دارای یک توری قابل رنگ آمیزی با مشخصات پایین هستند. آنها برای رستوران هایی که نمی خواهند زیبایی شناسی را به خطر بیندازند عالی هستند.

  1. Google Chromecast Speaker System 

محبوبیت فناوری پخش بی‌سیم Google برای صدای چند اتاقه به دلیل انعطاف‌پذیری آن در ترکیب و تطبیق بلندگوهای برندهای مختلف با هم افزایش می‌یابد. برندهای معتبر بیشتری Chromecast را در بلندگوهای خود ادغام می‌کنند و به صاحبان رستوران‌ها گزینه‌های بیشتری می‌دهند تا فوراً سرویس موسیقی مورد علاقه خود را از دستگاه تلفن همراه خود روی انواع بلندگوها پخش کنند.

فاکتورهایی که باید هنگام انتخاب سیستم استریوی رستوران در نظر گرفت

در حالی که سیستم صوتی فوق برای گزینه های رستوران به خودی خود عالی هستند، برند و نوع بلندگوهایی که با آنها می روید در نهایت به فضایی که دارید بستگی دارد.

قبل از انتخاب سیستم صوتی، به موارد زیر توجه کنید:

  • اندازه رستوران شما

یک سیستم صوتی قدرتمند در یک رستوران کوچک هدر دادن فناوری و منابع است، همانطور که استفاده از بلندگوهای کوچک یا کم برای یک فضای بزرگ بی اثر خواهد بود. اگر فضای شما بزرگتر از 200 متر مربع است، یک نصاب حرفه ای سیستم صوتی استخدام کنید.

راهنمای انتخاب سیستم های صوتی رستوران

  • آکوستیک

رستوران ها اغلب فضاهای خود را بر اساس طراحی آکوستیک و با موادی که صدا را جذب یا تغییر می دهند، می سازند. در حالی که این ممکن است برای کاهش سطح نویز عالی باشد، ممکن است درک سیستم صوتی را کاهش دهد. به جای بمباران کل فضا با موسیقی برای مقابله با این، بلندگوهایی را انتخاب کنید که از فناوری آرایه خطی استفاده می کنند ، مانند بلندگوهای ستونی.

  • اجراهای زنده

اگر قصد دارید برنامه های زنده یا میکروفون های پیجینگ را در رستوران خود میزبانی کنید، یک سیستم PA با کنسول میکس حرفه ای، میکروفون و بلندگوها حیاتی است. اینها تنظیم مناسب، مهار بازخورد و صدای با کیفیت را در فضا تضمین می کنند. به یاد داشته باشید که سیستمی را انتخاب کنید که یادگیری و دستکاری آن آسان باشد.

اهمیت موسیقی در رستوران ها

استفاده از موسیقی مناسب در رستوران شما یک ابزار بازاریابی فوق العاده قدرتمند است. واضح ترین دلیل این امر این است که حال و هوا و محیط یک غذاخوری را افزایش می دهد، اما قدرت موسیقی داخلی فراتر از این است.

موسیقی همچنین می‌تواند درآمد رستوران شما را با کاهش زمان انتظار مشتریان در زمانی که درگیر و سرگرم می‌شوند، افزایش دهد. مطالعات همچنین نشان داده‌اند که سرعت موسیقی شما می‌تواند بر مدت زمانی که مشتریان در غذاخوری شما سپری می‌کنند تأثیر بگذارد: موسیقی شاد، گردش میز را افزایش می‌دهد، در حالی که موسیقی سرعت آهسته آنها را تشویق می‌کند تا برای مدت طولانی باقی بمانند.

از سوی دیگر، موسیقی خوب روحیه و بهره وری را افزایش می دهد و کارکنان شما را کارآمدتر و با شخصیت تر می کند. یک لیست پخش عالی را با سیستم صوتی مناسب برای موسیقی رستوران جفت کنید و همه از وقت خود در غذاخوری شما لذت خواهند برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید. 02155958090   09205958191

مسن تر

سیستم صوت باشگاه بدنسازی

جدیدتر

بهترین بلندگوهای فضای باز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {