بدلیل نوسان قیمت لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید

کلینیک تعمیرات

بروزترین تجھیزات و کارشناسان مجرب

پشتیبانی و مشاوره

9205958191 - (98+)

مزایای اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر های مانیتورینگ کیفیت های بالایی دارند. مزایای اسپیکر مانیتورینگ این هست که باعث می شود صدا همانطوری که می باشد در اختیار موسیقدان ها و متخصصین صدا قرار بگیرد. کیفیت صدا یکی از مهمترین مواردی هست که در خرید باید به آن توجه داشته باشید. زیرا وقتی از اسپیکر مانیتورینگ های نامناسب استفاده می کنید کیفیت صدا خیلی پایین می آید و از فرکانس پایین برخوردار خواهیدشد. پس قبل از خرید حتما توجه داشته باشید به کیفیت صدا و بعد از اطمینان خریداری کنید.

قدرت اسپیکر مانیتورینگ

یکی از مواردی که هنگام خرید این دستگاه باید به آن توجه کنید قدرت یا بهتر است بگوییم وات اسپیکر می باشد. زیرا تاثیر زیادی در کیفیت و قدرت صداها دارد و برای کسانی که کار موسیقی انجام می دهند بسیار مهم است.وقتی وات اسپیکر ها بیشتر باشد روی گیت ها، کمپرسورها و لیمیترها تغییرات دقیق تری را می شود  اعمال کرد. مثلا اگر یک میکس کاملاً یکسان را روی دو سیستم اسپیکر مانیتورینگ متفاوت آن هم با ولوم یکسان اجرا نمایید، اسپیکری که قدرت (وات) بیشتری دارد قطعاً هدروم (headroom) بیشتری هم خواهد داشت.

مزایای اسپیکر مانیتورینگ

اکولایزرها EQ در اسپیکر مانیتورینگ

بیشتر اسپیکر مانیتورینگ ها دارای اکولایزر هستند که می توانید توسط آن صدای تولید شد را نسبت به آنچه می خواهید تنظیم کنید. و یک موضوع دیگر که خیلی به آن توجه شده است. تجهیزات مانیتورینگ دارای یک سری پردازشگرهای دیجیتالی هستند که می توانند اکولایزر را نسبت به فضای آکوستیک خودتان تنظیم نمایید. اگر اسپیکر شما یک اکولایزر داشته باشد می توانید اتاقی را که آکوستیگ ضعیفی دارد را به یک اتاق کاملا مجهز و قوی برای ضبط وکال و ضبط صدا تبدیل کنید.

استفاده از کابینت های باز و بسته

کابینت های باز به نسبتا به  کابینت های بسته دقت صدای کمتری دارند ولی وجود آنها به طبع در اسپیکر مانیتورینگ های کوچک و برخی دیگر از اسپیکرهای بزرگ قطعاً می تواند بیس بیشتری را تولید کند. اگر می خواهید از کابینت های باز استفاده کنید حتماً باید آنها را با فاصله از دیوار و دیگر وسایل قرار دهید. اگر هم مایل بودید می توانید از کابینت های بسته که به نسبت کابینت های باز دقت صدای بهتر و بیشتری را دارند، استفاده نمایید.

مزایای اسپیکر مانیتورینگ

به کار بردن ساب ووفر

اگر شما م یخواهید از اسپیکر مانیتورینگ یک قطعه را برای برنامه های تلویزیونی و یا فیلم های سینمایی تهیه کنید بهتر است حتماً از ساب ووفر هم استفاده کنید به خاطر اینکه این امکان وجود دارد که برخی از مردم قطعه تولید شده توسط شما را از دستگاه های پخش خانگی که مجهز به ساب ووفر است، بشنوند. اما اگر هدف شما از تهیه این اسپیکرها فقط میکس قطعه های موسیقی است دیگر نیازی به تهیه ساب ووفر نخواهید داشت.

انتخاب یک مکان مناسب برای قرار دادن اسپیکر مانیتورینگ

برای اینکه صدا را به طور دقیق بشنوید بهتر از در جای مناسبی این اسپیکر ها را قرار بدهید. اسپیکر ها را بهتر است طوری قرار بدهید که انگار بین آنها مثلث متساوی الضلاع وجود دارد. این کارباعث می شود فاصله بین اسپیکر ها کاملا یک اندازه و مساوی باشد. و نکته مهم تر که باید به آن توجه داشته باشید فضای استودیو خانگی که باید کاملا آکوستیگ باشد تا برگشت انعکاس صدا به صورت کامل یا کم شود و از آن طرف دقت صدا بیشتر شود.

مزایای اسپیکر مانیتورینگ

اندازه اسپیکر مانیتورینگ

قبل از خرید حتما به محیط و اتاقی که قرار است در آن از اسپیکر استفاده کنید دقت کنید و متانسب با آن خریداری کنید. توقعی که ما از اسپیکر ها داریم این نیست که صدای با کیفیت بالا را بشنویم بیشتر سعی ما این است که دقیق ترین صداها را تولید کنند تا متخصصین صدا بتوانند تمامی جزئیات خوب و بد را  بشنوند و اقدام به رفع نواقص احتمالی کنند.

بیشترخریداران اسپیکر مانیتورینگ به امکانات هر دستگاه توجه می کنندولی بهتر است عنوان کنید که مواد به کار رفته در این نوع اسپیکرها هم در صدای خروجی تأثیرگذار خواهد بود. در اصل اسپیکرها از مواد اولیه ای مانند کاغذ، کولار و همچنین آلومینیوم ساخته می شوند. قبل از خرید حتما تمام نکات مرتبط به آن را بررسی کنیدو بعد اقدام به خرید کنید. به مواد اولیه و خصوصیات هر کدام توجه کنید و بعد به دنبال خرید بروید.

گروه رسا با مشاوره اولیه رایگان، ارائه پیشنهاد فنی تخصصی بنا بر بودجه شما و فضای محل اجرا متناسب با  نوع کاربردی به شما بهترین کالا و خدمات را معرفی می کنند. برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

02155958090     و     09205958191

مسن تر

اسپیکر مانیتور استودیویی رفلکس چیست؟

جدیدتر

بهترین پردازنده سیستم برای تولید موسیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
دسته بندی محصولات
دنبال کردن:
jQuery(document).ready(function() {